Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ANAVEK spol. s r.o.

Základný popis

Dovozca pre SR: strešné okná, podkrovné schody a strešné výlezy FAKRO, strešné fólie AlfaFOL, AlfaTOP, COROTOP, STROTEX, TYVEK a JUTA. Kompletný strešný sortiment pre strešné krytiny ALFA, ventilačné turbíny LOMANCO a komínové hlavice DARCO.

Výrobky, činnosti

Strešné okná
Dodávame strešné okná výrobcu FAKRO vrátane príslušenstva na montáž. Strešné okná ponúkame v rôznych prevedeniach: kyvné strešné okná, výklopné strešné okná, atypické strešné okná, strešné okná odvádzajúce dym, strešné výlezy a pod.

Strešné fólie
Ponúkame strešné fólie pre ochranu pred vlhkosťou a prienikom vody. Zabezpečujeme nízkodifúzne strešné fólie, vysokodifúzne strešné fólie, porozábrany a pod.

Ventilační turbíny
Zabezpečujeme ventilačné turbíny pre odvetrávanie strešných alebo podkrovných priestorov. Ventilačné turbíny dodávame v rôznych modelových radách podľa individuálnych požiadaviek.

Komínové hlavice
Obstarávame komínové hlavice novej generácie. Komínové hlavice účinne odsávajú splodiny z komína a zabraňujú spätnému ťahu dymu.

Podkrovné schody
Zabezpečujeme podkrovné schody, ktoré vynikajú úsporou miesta a jednoduchou montážou. Dodávame podkrovné schody v rôznych prevedeniach: segmentové schody, nožnicové podkrovné schody, podkrovné dvierka.

Nopové fólie
Zameriavame sa na nopové fólie na ochranu pred vlhkosťou a poškodením živičných hydroizolácií. Nopové fólie sú výborným riešením pre izoláciu podzemných a pozemných stavieb.

Vodorovná izolácia muriva
Špecializujeme sa na vodorovné izolácie muriva, ktoré zabraňujú vzniku kapilárnej vlhkosti. Vodorovná izolácia muriva je obojstranná profilovaná na jednoduchú a účinnú montáž.

Umelé trávniky Bardejov
Distribuujeme umelé trávniky vysokej kvality. Ponúkame umelé trávniky vyrobené z fibrilovanej pásky alebo zo špeciálne tvarovaného monofilamentu.

Rúrkové svetlovody
Dodávame rúrkové svetlovody na prívod prirodzeného svetla do vnútorných priestorov domu. Rúrkové svetlovody zabezpečujeme v dvoch prevedeniach: rúrkové svetlovody pevné a rúrkové svetlovody ohybné.

Odkvapové systémy
Ponúkame kompletný sortiment pre odkvapové systémy. Odkvapové systémy sú vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu najvyššej akosti.

Ponuky

Vodorovná izolácia muriva

Vodorovná izolácia muriva

Dodávame a aplikujeme kvalitnú vodorovnú izoláciu muriva. Vodorovná izolácia muriva slúži ako ochrana muriva pred kapilárnou vlhkosťou, je obojstranne profilovaná, čo zabraňuje jej posúvaniu v murovacej malte. Vodorovná izolácia muriva ...

Zobraziť detail ponuky

Skladacie podkrovné schody

Skladacie podkrovné schody

Zabezpečujeme skladacie podkrovné schody nožnicové. Skladacie podkrovné schody nachádzajú svoje využitie v miestnostiach, kde nie je možné inštalovať schody segmentové. Predovšetkým sú vhodné do miestností s vysokým stropom. Skladacie podkrovné ...

Zobraziť detail ponuky

Tesniace lemovanie

Tesniace lemovanie

Ponúkame tesniace lemovanie na strešné okná. Ide o nevyhnutnú súčasť okna umožňujúcu správne začlenenie okna v streche. Tesniace lemovanie zabezpečuje vodotesné spojenie okna so strešnou krytinou. Lemovanie odvádza dažďovú vodu ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk