Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ANAVEK spol. s r.o.

Základný popis

Dovozca pre SR: strešné okná, podkrovné schody a strešné výlezy FAKRO, strešné fólie AlfaFOL, AlfaTOP, COROTOP, STROTEX, TYVEK a JUTA. Kompletný strešný sortiment pre strešné krytiny ALFA, ventilačné turbíny LOMANCO a komínové hlavice DARCO.

Výrobky, činnosti

Strešné okná
Dodávame strešné okná výrobcu FAKRO vrátane príslušenstva na montáž. Strešné okná ponúkame v rôznych prevedeniach: kyvné strešné okná, výklopné strešné okná, atypické strešné okná, strešné okná odvádzajúce dym, strešné výlezy a pod.

Strešné fólie
Ponúkame strešné fólie pre ochranu pred vlhkosťou a prienikom vody. Zabezpečujeme nízkodifúzne strešné fólie, vysokodifúzne strešné fólie, porozábrany a pod.

Ventilační turbíny
Zabezpečujeme ventilačné turbíny pre odvetrávanie strešných alebo podkrovných priestorov. Ventilačné turbíny dodávame v rôznych modelových radách podľa individuálnych požiadaviek.

Komínové hlavice
Obstarávame komínové hlavice novej generácie. Komínové hlavice účinne odsávajú splodiny z komína a zabraňujú spätnému ťahu dymu.

Podkrovné schody
Zabezpečujeme podkrovné schody, ktoré vynikajú úsporou miesta a jednoduchou montážou. Dodávame podkrovné schody v rôznych prevedeniach: segmentové schody, nožnicové podkrovné schody, podkrovné dvierka.

Nopové fólie
Zameriavame sa na nopové fólie na ochranu pred vlhkosťou a poškodením živičných hydroizolácií. Nopové fólie sú výborným riešením pre izoláciu podzemných a pozemných stavieb.

Vodorovná izolácia muriva
Špecializujeme sa na vodorovné izolácie muriva, ktoré zabraňujú vzniku kapilárnej vlhkosti. Vodorovná izolácia muriva je obojstranná profilovaná na jednoduchú a účinnú montáž.

Umelé trávniky Bardejov
Distribuujeme umelé trávniky vysokej kvality. Ponúkame umelé trávniky vyrobené z fibrilovanej pásky alebo zo špeciálne tvarovaného monofilamentu.

Rúrkové svetlovody
Dodávame rúrkové svetlovody na prívod prirodzeného svetla do vnútorných priestorov domu. Rúrkové svetlovody zabezpečujeme v dvoch prevedeniach: rúrkové svetlovody pevné a rúrkové svetlovody ohybné.

Odkvapové systémy
Ponúkame kompletný sortiment pre odkvapové systémy. Odkvapové systémy sú vyrobené z pozinkovaného oceľového plechu najvyššej akosti.

Ponuky

Svetlovody

Svetlovody

Ponúkame svetlovody FAKRO na prívod prirodzeného denného svetla do miestností. Svetlovody sú predovšetkým vhodné tam, kde nie je možné inštalovať strešné okná. Poradíme Vám s výberom svetlovodov a ideálnym umiestnením ...

Zobraziť detail ponuky

Skladacie podkrovné schody

Skladacie podkrovné schody

Zabezpečujeme skladacie podkrovné schody nožnicové. Skladacie podkrovné schody nachádzajú svoje využitie v miestnostiach, kde nie je možné inštalovať schody segmentové. Predovšetkým sú vhodné do miestností s vysokým stropom. Skladacie podkrovné ...

Zobraziť detail ponuky

Vodorovná izolácia muriva

Vodorovná izolácia muriva

Dodávame a aplikujeme kvalitnú vodorovnú izoláciu muriva. Vodorovná izolácia muriva slúži ako ochrana muriva pred kapilárnou vlhkosťou, je obojstranne profilovaná, čo zabraňuje jej posúvaniu v murovacej malte. Vodorovná izolácia muriva ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk