Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

AGRO-TECHROL Tomasz Kościelski

Základný popis

Predávame sušičky, silá, čistiace prostriedky a riadiacou skriňou a automatizačných systémov. Ďalej ponúkame rozšírenie a modernizácia existujúcich štruktúr. Špecializujeme sa aj na služby záručného a pozáručného servisu. Ponuka je prispôsobená individuálnym potrebám potenciálneho zákazníka. Pozývame vás k spolupráci, a tiež na návštevu!

Výrobky, činnosti

silá
Predávame profesionálne silá pre skladovanie obilia, rovnako ako semená. Sú vyrobené najmä presnosťou. Sa vyznačuje odolnosťou voči rôznym druhom poškodenia. Tovar majú stály prísun. Vitajte!

Silá s kónickým lievika
Rozsah našej spoločnosti okrem štandardných síl majú tiež silá s lievikom kužeľa. Sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele, čo zvyšuje pevnosť konštrukcie. Ponuka na mieru individuálnym požiadavkám zákazníka.

Silá s plochou základne
Silá, plochá základňa sa používa na ukladanie veľkého množstva zŕn a semien. Žiadna moderná a výnosné produkciu farme potravy pre zvieratá nemôže existovať bez slušných silách.

Silá s prídavným krytom,
Silá s prídavným plášťom. S silo je chránený pred poškodením, rôznych teplotách a korózii. Ako spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami sme schopní poskytovať komplexné služby pre všetkých zákazníkov.

sušičky
Predstavujeme vám vysoko kvalitné vlasov. Zahŕňajúci: strecha vyrovnávacej násypky, kanál horáka, riadok horáka, vrchol výstupu vzduchu, prvok prostriedky pre výber a s recyklovaným vzduchovým kanálom.

Sušenie v SK verzii
Sušenie verzia SK sa používa na zníženie opeľovania vzduchu pri sušení. So svojimi profesionálny výkon sušičky vám bude slúžiť po mnoho rokov. Naša ponuka je určená pre jednotlivých zákazníkov, tak aj pre podniky.

Sušiarne pre zvláštne úlohy
Ponúkame originálne sušiarne pre zvláštne úlohy. V náš predaj: Závesné sušenie, Eco suchý a kukuricu. Špecializovaný personál vám poskytne všetky informácie týkajúce sa konala sortimentu.

zapuzdrenie silá
Utesnenie silá sa skladá z trvalého uloženia obilia po dlhú dobu. Výhodou je materiál, z ktorého sú vyrobené silá, a odolnosť voči všetkým poveternostným vplyvom. Pozývame vás k spolupráci s nami!

rozvádzače
Rozvádzače sa používajú v skladoch, rovnako ako v rôznych typoch sušiarní. Skrine sú vyrobené z vysoko kvalitných výkonových komponentov a elektrických zariadení. Vyrábame všetko úsilie, aby zabezpečili, že každý zákazník je spokojný

čističe
Predstavujeme Sieve čističe a bubon. Sú určené pre čistenie rôznych druhov obilia. Ideálne sa hodí pre čistenie počiatočné a presné, v priemyselných i skupowych.

letecký
V našej ponuke máme: zdviháky, dopravníky, reťaze a červa. Sú určené na prepravu obilia, granuláty, ako aj biomasy. Používajú sa hlavne v poľnohospodárstve. Sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu.

Doplnkové silá zariadenia
Pod špeciálnu objednávku silá s doplnkovým vybavením. Vybrali sme po schodoch, ďalšie platformy, vetracie systémy v streche, ventilátory, a mechanickým kefou. Pozrite sa na webe!

Rozšírenie existujúcich konštrukcií
Naša firma sa zaoberá rozvojom existujúcich štruktúr. Personál špecializovaný personál vykonáva svoju prácu profesionálne, záväzok, a estetiky. Prioritou je spoľahlivý prístup k potenciálnym klientom.

spustenie silá
Počnúc silá ihneď po zakúpení silá skúsenými pracovníkmi našej spoločnosti. Sme majú vysokú dôveryhodnosť medzi našimi zákazníkmi. Zaručujeme spoľahlivosť a presnosť.

služba
Radi by sme Vás informovali, že naša spoločnosť má záruku, ktorá pokrýva dva roky od prvého uvedenia predávaných výrobkov. Výhodou Firmy sú vyškolení pracovníci, ktorí reagujú profesionálne na každú otázku.

projekty
Sme spoločnosť, ktorá sa špecializuje na profesionálne navrhovanie inštalácie. S dlhoročnými skúsenosťami v odbore užívame príkladnú povesť medzi zákazníkmi na poľskom trhu, rovnako ako cudzie. Dôrazne odporúčame, aby ste s nami spolupracovať!

mechanický kefa
Mechanické kefy, ktoré sú doplnkové vybavenie silá vám umožní vyčistiť betónový základ silá po vyprázdnení skladovaného tovaru. Môžete si ich kúpiť po predchádzajúcej konzultácii s našimi pracovníkmi.

inštalácia
S dlhoročnými skúsenosťami v odbore tešíme sa na vysokému dopytu po inštalácii zakúpených síl. Jeho práce sú vykonávané na čas s úplnou presnosťou a presnosť. Pracujeme s vysoko kvalitnými materiálmi.

systémy kontroly teploty
Systém sledovania teploty je stále môže riadiť produkt, ktorý je v sile. Modernosť produktu umožňuje profesionálne skladovanie obilnín a semien. Chceme, aby každý zákazník spokojný s nákupom.

periférne krúžky
Periférne krúžky sú navrhnuté tak, aby zachovať pôvodný stav tela silá. Pri nepriaznivé poveternostné podmienky sa telo mohlo dôjsť k poškodeniu a deformované. Krúžky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk