• Detail firmy

ADORN SLOVAKIA s.r.o.

Základný popis

Autorizovaný predaj čistiacej techniky KARCHER, vysokotlakové čističe, vysavače, umývacie automaty, aktívna pena, čistiaca chémia, požičovňa čistiacej techniky, AUTOFÓLIE, BEZPEČNOSTNÉ FÓLIE, PROTISLNENČNÉ FÓLIE

Adresa

Viničná 1
940 01 Nové Zámky

Okres: Nové Zámky
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36850900
  • Služby

Výrobky, činnosti

autofólie,bezpečnostných a solárnych okení fólie

Naša firma sa zaoberá aplikáciou autofólií, bezpečnostných a solárnych okenných fólií na sklá nehnuteľností svetových výrobcov značiek LLumar...

Ďalšie firmy v odvetviach

T.A.D. Praha, s.r.o.

Našou doménou sú vysokotlakové vstrekovacie systémy nafty. Zaisťujeme predaj dielov na vstrekovanie nafty, riadiace jednotky, systémy common rail, zapaľovacie sviečky, lambda sondy, stierače, palivové filtre, aditíva do nafty, kalibračné naftu atď. Súčasťou poskytovaných služieb je diagnostika a opravy vysokotlakových vstrekovacích systémov nafty. Pre viac informácií navštívte naše webové stránky.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábame technické tkaniny z ľanu, bavlny a juty. Náš sortiment ďalej tvoria bavlnené plachtoviny a stanovky, maliarske plátna, veľkopriestorové stany a párty stany, textilné haly, atypické zastrešenia, plachty a autoplachty, poštové vrecia a obaly.

Robert Stanko - AUTOMARKET

Služby v oblasti predaja náhradných dielov na automobily. Zameriavame sa hlavne na vozidlá značky Škoda: Fábia, SuperB, Octavia I a II, Favorit, Felícia, taktiež aj Škoda 105, 120, 130. VW SEAT AUDI.