Späť na www.abcsk.sk
+420 597 011 011
ostrava@abc.cz
www.abc.cz
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ABC Českého Hospodářství

ABC Českého Hospodárstva prevádzkuje portál www.abc.cz s najväčším počtom firiem odborovo a regionálne zaradených. Katalóg firiem umožňuje vyhľadávanie a vkladanie firiem do databázy katalógu. Hľadajte firmy v zozname služieb, remesiel, výrobcov atď.

Výrobky, činnosti

Stavebníctvo | ABC Českého Hospodářství

Stavebníctvo

V sekcii Stavebníctvo hľadajte všetkých najdôležitejších hráčov na trhu v tomto odbore. Nájdete tu firmy zaoberajúce sa ponukou stavebných prác, dodávkou materiálov a potrebných elementov pre stavby, prestavby, demolácie, rekonštrukcie i novostavby.

Poľnohospodárstvo | ABC Českého Hospodářství

Poľnohospodárstvo

Hľadáte poľnohospodárske plodiny, služby, alebo produkty? Potom ste tu správne. V sekcii Poľnohospodárstvo odborového katalógu nájdete chovateľov, záhradkárov, pestovateľov i vinárov, skrátka všetkých, ktorých krédom je kvalita a spoľahlivosť.

Auto-moto | ABC Českého Hospodářství

Auto-moto

Automobily, autobusy, motocykle, nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá, ale aj moto služby, ako sú servisy, odťahové služby nájdete v sekcii Auto-moto. A to rozhodne nie je všetko, nájdete tu partnerov pre spoluprácu i dodávateľov.

Bezpečnosť a ochrana | ABC Českého Hospodářství

Bezpečnosť a ochrana

Nie je nič dôležitejšie než ochrana zdravia a života vôbec. Ak aj pre Vás je dôležitá bezpečnosť a ochrana, potom využite možnosť tejto sekcie. Nájdete tu odborníkov na protipožiarnu ochranu, zabezpečovacie systémy aj ochranné pracovné pomôcky.

Doprava, preprava, skladovanie | ABC Českého Hospodářství

Doprava, preprava, skladovanie

Sekcia dopravy, prepravy a skladovania rieši kde, kedy a čo presťahovať, previezť, prepraviť, ale aj kam uložiť, a ako najrýchlejšie, najbezpečnejšie a najefektívnejšie všetko realizovať. Hľadáte profesionálov v obore prepravy ? Potom ste tu správne.

Ekológia a odpady | ABC Českého Hospodářství

Ekológia a odpady

Kam s ním, alebo ako recyklovať, zbierať, likvidovať, triediť, ale aj ošetrovať a čistiť. Firmy zaoberajúce sa ekológiou a odpadmi nájdete tu pekne pohromade, aby ste si mohli vybrať podľa druhu služieb a Vašich potrieb. Všetci sú u nás vítaní.