Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

AAC Pragocel s.r.o.

Základný popis

Predaj širokého sortimentu hutných materiálov: trecích brzdových pásov, kovaných tyčí, brzdového obloženia, ložiskových domčekov, hriadeľových spojok, nerezových fitingov, geotextílií, mosadzných tyčí, grafitového tesnenia, betonárskej, kruhovej, plochej, štvorcovej, šesťhrannej ocele, mosadzných materiálov, potrubného príslušenstva, elektromotorov, remeňov, remeníc,stieračov pásových dopravníkov.

Výrobky, činnosti

Predaj hutného materiálu
Zaoberáme sa predajom hutného materiálu. Hutný materiál - tyče U, UPE, IPE, I, T, L, plochá oceľ, kruhová oceľ, plechy, rošty, jakle, betonárska oceľ, armovacie siete.

Trecie brzdové pásy
Venujeme sa výrobe trecích brzdových pásov. Trecie brzdové pásy sú určené pre všetky typy bŕzd a bubnové spojky pre veľmi náročné použitie.

Kované tyče
Ponúkame kvalitné kované tyče. Farebné kovy - mosadzné tyče CuZn40Pb2, CuZn37, CuZn39Pb3, kondenzátorové rúrky a medené plechy.

Brzdové obloženie
Zaoberáme sa výrobou a predajom trecích brzdových pásov a brzdového obloženia. Trecie brzdové pásy a brzdové obloženie vo vysokej kvalite.

Ložiskové domčeky
Ponúkame široký výber ložísk - ložiskové gule, ložiskové guličky, delená ložiská, delené ložiskové domčeky Cooper a SRB. Dodávame ložiskový domček s ložiskom pre voľné uchytenie skrutky.

Hriadeľové spojky
Dodávame hriadeľové spojky - zabezpečovacie matky a podložky, prispôsobovacie manžety, spojky Fenaflex Tyre, prevodovkové spojky Lifelign, elastomerové ​​spojky Wrapflex, spojky typu Steelflex, s voľným diskom a HRC Elastomeric.

Nerezové fitingy
Zabezpečíme dovoz všetkých druhov nerezových fitingov. Ponúkame nerezové fitingy pre vysoké tlaky s normálnou a zosilnenou stenou, rôznych rozmerov a tlakových stupňov.

Geotextílie
Venujeme sa výrobe a predaju geotextílie. Geomreže a geotextilné tkaniny sú využívané v stavebníctve a pri konštrukčných prácach pre separáciu, ochranu, stabilizáciu a spevnenie.

Mosadzné tyče
Dodávame mosadzné tyče. Ponúkame rôzne výrobné dĺžky a rozmery mosadzných tyčí a kondenzátorových rúrok na báze zinku, alebo bronzové kondenzátorové rúrky na báze niklu.

Grafitové tesnenie
Zaoberáme sa zákazkovou výrobou grafitových tesnení. Vyrábame grafické dosky pre chemický a petrochemický priemysel pre náročné použitie pri vysokých teplotách.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk