• Detail firmy

Ľubomír Vrtík - Plastové okná

Základný popis

Plastové okná

Adresa

Bernolákova 5
920 01 Hlohovec 1

Okres: Hlohovec
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  11904747
IČ DPH:  SK1020323997

Výrobky, činnosti

Plastové okná

Kontaktné údaje

Telefón: +421 337 300 424
E-mail: lvrtik@stonline.sk

Kontaktná osoba

Ľubomír Vrtík - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

DM Servis

Špecializujeme sa na údržbu, servis a opravy okien. Vykonávame drobné a dokončovacie murárske práce, opravy nábytku, stoličiek aj čalúnenia. Ponúkame rôzne opravy a úpravy v interiéroch a exteriéroch domácností a firiem. Pokazilo sa vám niečo? Volajte nám a už je to naša starosť. Súčasťou našich služieb je starostlivosť o zeleň a kosenie. Taktiež sa zaoberáme kovovýrobou - mreže, okná, zábradlia.

Elamo s. r. o.

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje dodávke, montáži a servisu - zabezpečujeme elektroinštalácie, štruktúrovanú kabeláž, montáž zabezpečovacích i kamerových systémov, montáž satelitných systémov, elektrické vykurovanie DEVI, montáž fotovoltických systémov. Dodávame i elektrické pohony na brány. Našim zákazníkom poskytujeme záručný aj pozáručný servis, revízie a kontroly.

DÓZATEAM,s.r.o.

Venujeme sa drevovýrobe a výrobe drevených sekcionálnych garážových brán. Modernou technológiou opracovania CNC ponúkame sortiment vlastných výrobkov, atypické stavebné prvky, designové atypy, výrobu komponentov a polotovarov pre stolárov, nábytkárov, čalúnnikov a pod. Vyrábame drevené izolované panely pre sekcionálne garážové brány a ponúkame i oceľové sekcionálne brány.