• Detail firmy

Stolárstvo u Martina - Martin Bartoš

Základný popis

Výroba atypického chalupárskeho nábytku z masívneho dreva, porez guľatiny, výroba krovov, drevostavieb.

Adresa

Zadné Hálny 59
977 01 Bujakovo

Okres: Brezno
Kraj: Banskobystrický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  32225229

Výrobky, činnosti

Výroba atypického chalupárskeho nábytku

Kontaktné údaje

Telefón: +421 486 117 144
E-mail: umartina@szm.sk
WWW: www.chaluparskynabytok.sk

Kontaktná osoba

Martin Bartoš - Konateľ

Mobil: +421 903 844 699
Ďalšie firmy v odvetviach

TECTUM NOVUM a.s.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti drevených konštrukcií pre strechy a stavby. Nosným programom je výroba drevených konštrukcií spájaných styčníkovými doskami, ktoré navrhneme, vyrobíme a zabezpečíme ich montáž a servis počas a po záruke. Výrobný program spoločnosti je doplnený aj o stavby a konštrukcie z lepeného lamelového dreva /LLD/ a aplikáciu izolácie na báze celulózových vlákien.

PHU Tapicerstwo Grzegorz Krzymiński

PHU Čalúnenie Grzegorz Krzymiński vykonáva opravy nábytku z materiálov a ich vlastné. Ponúkame široký výber prírodných a ekologických kože a tkaniny. Máme tiež špeciálne materiály odolné voči vode, UV žiareniu a oderu. Pracujeme s výrobcami a veľkoobchodníkmi poťahových materiálov. Ponúkame veľmi konkurenčné ceny.

DÓZATEAM,s.r.o.

Venujeme sa drevovýrobe a výrobe drevených sekcionálnych garážových brán. Modernou technológiou opracovania CNC ponúkame sortiment vlastných výrobkov, atypické stavebné prvky, designové atypy, výrobu komponentov a polotovarov pre stolárov, nábytkárov, čalúnnikov a pod. Vyrábame drevené izolované panely pre sekcionálne garážové brány a ponúkame i oceľové sekcionálne brány.