• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

PONY SK s.r.o.

Ponúkame predaj a montáž spacích kabín, strešných spojlerov a príslušenstva (klaksóny, svetelné rampy, autochladničky, mraziace a chladiace boxy) pre nákladné a dodávkové vozidlá. Taktiež ponúkame nezávislé kúrenie a klimatizácie pre osobné a nákladné vozidlá, karavany i lode.

HydrotermBB s.r.o.

Ponúkame vodárenské, kúrenárske elektroinštalačné a vodoinštalačné práce, opravy a revízie elektrických zariadení, montáž vodovodnej a kanalizačnej prípojky, solárnych zariadení (solárne kolektory), montáž a servis plynových a elektrických kotlov.

EWMAR Dachy - Wawrzyniak

Náš sortiment zahŕňa vysoko kvalitné kovová strešné tašky, oceľ, lichobežníkové, šindle, decht papier, bitumenové, vysoko kvalitné obklady, odkvapy a iné systémy. Ponuka zahŕňa aj špičkové riešenia pre všeobecnú konštrukciu a ceste. Jedná sa o alternatívy k tradičnému, často nestabilné a zastaranou technológiou. Pozrite sa na našich webových stránkach.