• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

AAA Klima Midea Slovakia, s.r.o.

Sme výhradným dovozcom klimatizácií Sanyo, Midea, Panasonic a tepelných čerpadiel Panasonic Aquarea. Naša spoločnosť zabezpečuje dodávku, odborné inštalácie, pravidelnú údržbu a servis klimatizácie. Naši skúsení profesionáli vám navrhnú riešenie priamo u vás, klimatizáciu odborne nainštalujú a následne ju budú pre vás pravidelne servisovať.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábame plynové, kondenzačné a nástenné plynové kotla, regulátory kotlov, kaskádové kotolne, elektrokotly a systémy na odvod spalín. Ďalej ponúkame príslušenstvo - zásobníky teplej vody, slnečné kolektory, oddymenia, detektor úniku CO alebo regulátory kotla. Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti úspor energií a palív. Zaoberáme sa predajom solárnych zostáv a zariadení Solartherm.

AUXILIO s.r.o.

Ponúkame kompletné služby v oblasti realizácie stavieb, kúrenia, zdravotechniky a plynoinštalácie. V oblasti kúrenia ponúkame moderné technológie pre ekologické vykurovanie – tepelné čerpadlá, infravykurovanie, infračervené sálavé panely, mobilnú klimatizáciu s tepelným čerpadlom, ventilátory a pod. Taktiež dodávame biopalivá (drevené pelety a brikety), ekologické svietidlá a mnoho ďalšieho.