• Detail firmy

Miroslav Mičo - KAMEŇ

Základný popis

Spracovanie prírodného kameňa - kamenárske práce.

Adresa

Hviezdoslavova 9
971 01 Prievidza

Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  34342141
IČ DPH:  SK1020589262

Výrobky, činnosti

Kameňosochárstvo a kameníctvo

Kontaktné údaje

Telefón: +421 465 423 656
E-mail: mico.kamen@stonline.sk

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

Arkam Sp. z o.o.

Naša firma sa špecializuje na výrobu a predaj kameňa. Ponuka zahŕňa, okrem iného, Výroba kamenných dosky do kuchýň a kúpeľní, vytvárať veľké fasádne panely, architektonické a údržbu. Pracujeme na týchto kameňoch: pieskovec, travertín, ónyx, kremenec, žula, kremeň konglomerát, bridlice, dolomit, a mramoru. Vitajte!

Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie ART DECO

Naša firma existuje už od roku 1996. Špecializujeme sa na opravárenské služby - stavebníctvo, sztukotarskich, tesárske práce, kovanie - zámočnícke a murárske práce. Okrem toho sme zámočnícke, stojí rovnako ako sochárske a rezbárske práce. Využívame dobre vyškolené, zodpovedné a disciplinovanú pracovnú silu. Zaručujeme vysokú kvalitu služieb. Vitajte!

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Špecializujeme sa na zámočnícku výrobu, laserové pálenie, stavebné zámočníctvo a najrôznejšie stavebné práce vrátane zemných a terénnych úprav. Zhotovujeme a dodávame sklenené a kovové konštrukcie, ploty a výplne plotov, zábradlia, vonkajšie a interiérové schodisko, kovový a nerezový nábytok, murované ploty, drevené pergoly, zámkovú dlažbu ai. Zabezpečujeme komplexnú správu a údržbu budov.