• Detail firmy

PD spol. s r.o.

Základný popis

- vývoj SW - Linux a Unix servery - outsourcing IT - špeciálne riešenia, vývoj SW - VOIP ústredne - Prenájom serverov - počítačové siete, VPN a IT systémy - komplexné služby IT, podpora - systémy plánovania a CRM - podpora opensource riešení

Adresa

Sadová 19
921 01 Piešťany

Okres: Piešťany
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35810823
IČ DPH:  SK2021572762

Výrobky, činnosti

Vývoj softwaru
Ďalšie firmy v odvetviach

A-WebSys, spol. s r.o.

Spoločnosť A-WebSys, spol. sro ponúka komplexné služby v oblasti internetových aplikácií a tvorby webových prezentácií. Hlavnou náplňou spoločnosti A-WebSys je tvorba rozsiahlych internetových aplikácií, webových prezentácií a internetový marketing.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

S.U.K. veřejná obchodní společnost

Ponúkame našim zákazníkom programové vybavenie - softvér, ako z vlastnej produkcie, tak od našich obchodných partnerov. Súčasťou poskytovania softvéru je technická podpora užívateľom.