• Detail firmy

ABC ZÁHRADKÁR

Základný popis

Veľkoobchod, maloobchod, predaj: záhradkárske potreby (semená, sadivá, zeminy, hnojivá, postreky, fólie, hadice, siete, postrekovače, kosačky, náradie)

Adresa

Rooseveltova 5
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  32466196
IČ DPH:  480912157/696

Výrobky, činnosti

záhradkárske potreby

Kontaktné údaje

Telefón: +421 556 226 270
E-mail: abczahradkar@pobox.sk

Kontaktná osoba

* Sušil - Konateľ

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

Nemeton realizace spol. s r.o.

Sme rodinná firma pôsobiaca od roku 2010. Klientom ponúkame odborné služby počnúc návrhom designu záhrady, cez krajinné úpravy až po záhradnú architektúru. S naším profesionálnym tímom vykonávame prieskum a posúdenie stavu záhradného priestoru a zelene. Všetko zdokumentujeme, vytvoríme vizualizácie a s Vami na mieste prerokujeme.

F. H. U. MARIAN ŁUKASZUK

Ponúkame na predaj veľkoobchodný a maloobchodný predaj záhradnej zeminy KIK Krajewscy. Máme melie na muškáty, trávniky, ruže, rododendrony orchidey, kaktusy a iných zelených rastlín. Zaručujeme najlepšiu kvalitu krajiny, ktorá je výsledkom dlhoročných skúseností. Ponúkame záhradnícke rašeliny, kôry záhrada, keramzit a granulárne hnoj. U veľkých zákaziek ponúkame zľavy. Vitajte!

GreenFingers, s. r. o.

Zameraním našej spoločnosti je záhradná architektúra. Ponúkame návrhy a realizácie záhrad, návrhy a montáž kvalitných zavlažovacích systémov, zakladanie jazierok, založenie trávnikov výsevom i kobercom, údržbu a starostlivosť o záhrady. Záhrady realizujeme od vypracovania projektu, odborného poradenstva pri výbere rastlín, vypracovanie rozpočtu až po samotnú realizáciu záhrad.