• Detail firmy

ACHAPUR s. r. o

Základný popis

Predaj, prenájom, opravy a servis manipulačnej techniky a vysokozdvižných vozíkov. Predaj úžitkových vozidiel POLARIS RANGRER XP 750 EFI. Predaj, montáž, opravy a servis váh a váhových systémov. Osvetlenie výrobných priestorov, verejné osvetlenie.

Adresa

Zimná 12
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36667803
IČ DPH:  SK2022241188
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úžitkové vozidlá
Ďalšie firmy v odvetviach

MARTING, s.r.o.

Špecializujeme sa na konštrukciu a výrobu zariadení pre automatizáciu a mechanizáciu výroby. Dodávame pásové, valčekové, reťazové, remeňové, modulárne, drôtené a špeciálne dopravníky, šnekové separátory vtokov, dopravné, špedičné, výrobné a montážne linky, triediace klapky, sklzy, guličkové stoly, polohovacie plošiny, zásobníky,bezpečnostné ohradenie. Zabezpečujeme dodávky ND a servis dopravníkov.

THERMONA spol. s r.o.

Vyrábame plynové, kondenzačné a nástenné plynové kotla, regulátory kotlov, kaskádové kotolne, elektrokotly a systémy na odvod spalín. Ďalej ponúkame príslušenstvo - zásobníky teplej vody, slnečné kolektory, oddymenia, detektor úniku CO alebo regulátory kotla. Poskytujeme bezplatné poradenstvo v oblasti úspor energií a palív. Zaoberáme sa predajom solárnych zostáv a zariadení Solartherm.