• Detail firmy

Unistav-Stefan Rapcsak

Základný popis

PROFESIONALNE STAVEBNE UPRAVY,NA VYSOKEJ UROVNI ZA PRIATELNE CENY. NASA PONUKA: VYMENA PLASTOVYCH OKIEN,PRERABANIE KUPELNÍ, MALIARSKE PRACE, PODLAHY

Adresa

l.kossutha 13
077 01 Kráľovský Chlmec

Okres: Trebišov
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  43701884

Výrobky, činnosti

Stavební firma

PROFESIONALNE STAVEBNE UPRAVY,NA VYSOKEJ UROVNI ZA PRIATELNE CENY. NASA PONUKA: VYMENA PLASTOVYCH OKIEN,PRERABANIE KUPELNÍ, MALIARSKE PRACE, PODLAHY

Kontaktná osoba

stefan rapcsak - Majiteľ

Telefón: +421 918 589 721
E-mail: unistavrap@post.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

SID spol. s r.o.

Zaoberáme sa kovovýrobou a zámočníckou výrobou. Vyrábame, dodávame a montujeme oceľové konštrukcie, oceľové schodiská a brány, mreže, zábradlia, prístrešky, jednoúčelové stroje a zariadenia, kované výrobky a pod. Ponúkame prenájom nebytových a obchodných priestorov.

SATEC Ciesielski, Golan Spółka Jawna

Naša spoločnosť ponúka káblov a vodičov pre satelitu, kábla, tradičné a priemyselné, rádiovej komunikácie, počítačové siete, priemyselné, obrany, a telekomunikácií a elektriny (CATV, SMATV, HFC, satelitný TV, CCTV, zabezpečenia a monitoring, rádiového spojenia, WLAN, CB, GSM, počítačových sietí, dátovej komunikácie, elektronika, audio / video, moderné stavebné pomôcky, atď.)

KROVON s.r.o.

Naša spoločnosť zabezpečuje pokrývačské práce. Realizujeme stavby a rekonštrukcie krovov, drevodomy, stavby altánkov, montáže strešných okien, predávame strešné krytiny. Poskytujeme služby v oblasti projekcie a statiky. Zaoberáme sa taktiež súdnym znalectvom a oceňovaním nehnuteľností.