• Detail firmy

Unistav-Stefan Rapcsak

Základný popis

PROFESIONALNE STAVEBNE UPRAVY,NA VYSOKEJ UROVNI ZA PRIATELNE CENY. NASA PONUKA: VYMENA PLASTOVYCH OKIEN,PRERABANIE KUPELNÍ, MALIARSKE PRACE, PODLAHY

Adresa

l.kossutha 13
077 01 Kráľovský Chlmec

Okres: Trebišov
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  43701884

Výrobky, činnosti

Stavební firma

PROFESIONALNE STAVEBNE UPRAVY,NA VYSOKEJ UROVNI ZA PRIATELNE CENY. NASA PONUKA: VYMENA PLASTOVYCH OKIEN,PRERABANIE KUPELNÍ, MALIARSKE PRACE, PODLAHY

Kontaktná osoba

stefan rapcsak - Majiteľ

Telefón: +421 918 589 721
E-mail: unistavrap@post.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

SID spol. s r.o.

Zaoberáme sa kovovýrobou a zámočníckou výrobou. Vyrábame, dodávame a montujeme oceľové konštrukcie, oceľové schodiská a brány, mreže, zábradlia, prístrešky, jednoúčelové stroje a zariadenia, kované výrobky a pod. Ponúkame prenájom nebytových a obchodných priestorov.

WEBA Fensterwerk, s. r. o.

Zameraním našej spoločnosti je výroba a predaj plastových okien, dverí a posuvných systémov. Vyrábame kvalitné plastové okná a dvere, plastovo-hliníkové okná a posuvné dvere z kvalitných nemeckých profilov. Firma WEBA funguje v susednom Rakúsku už vyše 25 rokov a patri medzi špičku na Rakúskom trhu. Tak isto má firma zastúpenie aj v Poľsku. V Ivanke pri Dunaji máme najmodernejšiu výrobnú linku.

demistav, spol. s r. o.

Zabezpečujeme montáž, dodávky plastových okien a hliníkových dverí. Dodávame kvalitné plastové a hliníkové okná, plastové dvere, posuvné dvere, okenno-dverový systém ako ideálne riešenia pre interiéry, zimné záhrady, terasy apod.