• Detail firmy

Profil Invest Slovakia s.r.o.

Základný popis

Výroba betónových plotov pre celé východné Slovensko, betónové ploty, betónové ohrady, betónové oplotenie, betónové dielce, montáž plotov, predaj oplotenia, betónové stĺpiky, výrobky z betónu, ploty a oplotenie, okrasné betónové ploty

Adresa

Staničná 1250
093 01 Vranov nad Topľou 1

Okres: Vranov nad Topľou
Kraj: Prešovský
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  36823945
IČ DPH:  SK 2022446283

Výrobky, činnosti

Výroba betónových plotov

Kontaktné údaje

Mobil: +421 917 457 746
Fax: +421 574 421 027
E-mail: betonoveploty@profilinvest.sk
WWW: http://profilinvest.sk

Kontaktná osoba

Jozef Mehaj - Konateľ

Mobil: +421 915 707 060
E-mail: betonoveploty@profilinvest.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

SWANK s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá stavebnou a obchodnou činnosťou. Špecializujeme sa na montáž prefabrikovaných a oceľových konštrukcií, distribúciu kovových paliet všetkých typov. Zabezpečíme priamo výrobu prefabrikovaných a oceľových konštrukcií, opláštenia (administratívne budovy, viacpodlažné haly).

ABC SERVICE

Predávame plotové prvky a výrobky z umelého aj prírodného kameňa. Špecializujeme sa na dodávku plotových dielov z prefabrikovaných betónových komponentov, z ktorých ľahko a rýchlo postavíte kompletný plot. Ponúkame tiež prírodný kameň, či už sa jedná o okruhliaky, šlapáky, štrkové drviny, alebo výrobky z rôznych druhov kameniva. Predávame aj zatrávňovaciu dlažbu, krby a kachle a ďalšie výrobky.

OPLTSTAV, s.r.o.

Firma sa od roku 2008 zaoberá výstavbou RD, výstavbou bytových domov, monolitov, rekonštrukciou budov. Vykonáva armovacie, tesárske, betonárske , výkopové práce. Má vlastné kopacie a nákladné vozidlo na výkon svojich prác.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

WAKKENHAT SECURITY a.s.
Spolupráce s ABC byla vždy na vysoké profesionální úrovni a napomáhá nám nejen k nabízení našich služeb, ale též k objektivizaci informací získaných z jiných zdrojů.

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.