Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

MARTING, s.r.o.

Základný popis

Špecializujeme sa na konštrukciu a výrobu zariadení pre automatizáciu a mechanizáciu výroby. Dodávame pásové, valčekové, reťazové, remeňové, modulárne, drôtené a špeciálne dopravníky, šnekové separátory vtokov, dopravné, špedičné, výrobné a montážne linky, triediace klapky, sklzy, guličkové stoly, polohovacie plošiny, zásobníky,bezpečnostné ohradenie. Zabezpečujeme dodávky ND a servis dopravníkov.

Výrobky, činnosti

Pásové dopravníky
Zaoberáme sa predajom pásových dopravníkov pre prepravu sypkého aj kusového materiálu. Pásové dopravníky ponúkame v rôznom prevedení: vodorovné, šikmé, poschodové, lomené a s kovovými pásmi.

Valčekové dopravníky
Zabezpečujeme predaj kvalitných valčekových dopravníkov a valčekových dráh. Nami skonštruované valčekové dopravníky sú vhodné pre transport materiálu vyššej hmotnosti.

Remeňové dopravníky
Dodávame remeňové dopravníky pre dopravu kusových výrobkov, a to aj veľmi širokých predmetov. Remeňové dopravníky sú vyrábané priamo na zákazku podľa individuálnych požiadaviek.

Reťazové dopravníky
Zabezpečujeme výrobu a predaj reťazových dopravníkov, ktoré je možné využiť ako samostatné alebo kombinované linky. Reťazové dopravníky sa používajú pri preprave stredne ťažkého materiálu a sú tiež odolné voči vyšším teplotám.

Modulárne dopravníky
Vyrábame kvalitné modulárne dopravníky, ktoré sa svojou konštrukciou a povrchom dopravníkov hodia pre prepravu zložitého materiálu. Modulárne dopravníky sú vybavené vysoko odolným pásom proti mechanickému poškodeniu.

Šnekové separátory vtokov
Ponúkame predaj šnekových separátorov vtokov od výliskov. Šnekové separátory sú vybavené nastaviteľnou separačnou štrbinou a sú určené pre trvalú prevádzku.

Pracovné polohovacie plošiny
Zabezpečujeme výrobu a predaj pracovných polohovacích plošín do automatizovaných prevádzok. Pracovné polohovacie plošiny navrhujeme a realizujeme presne na mieru podľa typu prevádzky a vlastností výrobkov.

Chladiace a separačné dopravníky
Obstarávame kvalitné chladiace a separačné jednotky pre plynule chladenie automatickej prevádzky. Dodávame chladiace a separačné dopravníky s vodným kúpeľom a chladiace dopravníky a jednotky vzduchové.

Triediace klapky a triediace zariadenie
Vyrábame triediace klapky a triediace zariadenia pre bezobslužné triedenie materiálu do krabíc, debien a iných prepravných obalov. Triediace klapky a triediace zariadenia dodávame lineárne, otočné, sklzové a poschodové.

Servis dopravníkových zariadení
Zabezpečujeme servis a opravy dopravníkových zariadení. V rámci servisu dopravníkových zariadení poskytujeme záručné aj pozáručné opravy a zaobstaranie náhradných dielov.

Mechanizácia a automatizácia prevádzky
Vykonávame mechanizáciu a automatizáciu prevádzky výroby. Ponúkame automatizované otočné a nakladacie zariadenia, dopravníkové uzatváracie jednotky, presunovače, karusely. Mechanizáciu a automatizáciu prevádzky vám navrhneme na mieru.

Kontrolné a polohovacie zariadenie
Zabezpečujeme predaj kontrolných a polohovacích zariadení a jednotiek. Pomocou kontrolných a polohovacích zariadení a snímačov môžete sledovať hmotnosť výrobkov a dielov, ich kvalitu a kompletnosť.

Zásobníky a násypky
Dodávame kvalitné zásobníky a násypky pre automatizované výrobné procesy. Ponúkame zásobníky, násypky a sklzy pre rôzne typy prepravovaného materiálu.

Zdvíhacie a otočné zariadenie
Vyrábame zdvíhacie a otočné zariadenie do automatických výrobných prevádzok. Zdvíhacie a otočné zariadenie vyrobíme na mieru na základe vašich požiadaviek. Navrhneme zdvíhacie a otočné zariadenie pre rôzne ťažké materiály.

Guličkové stoly a dráhy
Realizujeme výrobu guličkových stolov a guličkových dráh na mieru. Zhotovíme priemyselné guličkové stoly a dráhy presne pre váš typ automatizácie výroby.

Výrobné a montážne linky
Zaoberáme sa výrobou výrobných a montážnych liniek. V rámci nášho výrobného programu realizujeme výrobné a montážne linky, dopravníkové linky, automatizované plniace linky, špedičné linky a linky nanotechnológie.

Elektrobubny a elektrovalce
Zabezpečujeme predaj kvalitných elektrobubnov a elektrovalcov pre poháňanie pásových dopravníkov. Poháňacie elektrobubny a elektrovalce zabezpečujú nepretržitú cyklickú výrobu a disponujú kvalitnou cykloprevodovkou.

Detektory kovov
Ponúkame aj špeciálne detektory kovu pre využitie v stavebnom, hutníckom aj strojárenskom priemysle. Profesionálne detektory kovu sú vybavené prvotriednou mechanikou pre jednoduchú detekciu kovu.

Ponuky

Triadiace klapky TRK-PNEU 01

Triadiace klapky TRK-PNEU 01

Triediace dopravníky majú široké použitie vo výrobe, sú určené k rôznym triediacim procesom podľa zadania. Triediace dopravníky sú určené najmä ku triedenie dielov do prepraviek, popr. k presnému plneniu prepraviek ...

Zobraziť detail ponuky

Chladiace a separačné dopravníky

Chladiace a separačné dopravníky

Chladiace a separačné dopravníky. Chladiace dopravníky pracujú na princípe chladiaceho vodného kúpeľa s následným osušováním a dopravou výrobkov. Sú vhodné najmä na zvýšenie lisovacej kapacity vstrekolisov, pre chladenie a separáciu ...

Zobraziť detail ponuky

Pásové dopravníky lomené

Pásové dopravníky lomené

Pásové dopravníky lomené typu "L" a pásové dopravníky lomené typu "Z" sú určené pre rôzne použitie - dopravníky manipulačné, dopravníky medzioperačné, dopravníky lomené vynášacie, dopravníky technologické, dopravníky na mechanizáciu výroby ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk