• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

MIERZEJEWSKI materiały samoprzylepne

Naša spoločnosť sa zaoberá už niekoľko rokov výrobou, importom a distribúciou samolepiacich materiálov. Ponúkame tesnenie, magnetické fólie, plsti, peny, suchý zipsy, atď. Predávame rôzne materiály jednostranne a obojstranne lepiace - v pásoch, rolkách, atď. Pre viac informácií navštívte naše internetové stránky a určite sa dozviete viac.

MARMEX MEBLE

Sme firmou, ktorej špecializáciou je výroba a distribúcia systémového nábytku. Systémový nábytok vyrábame v mnohých farbách a rozmeroch, aj na želanie klienta. Viac o našej ponuke sa môžete dozvedieť na našich internetových stránkach.

Michaela Jeklová - Krejčovství

Ponúkame zákazkové šitie látkových aj kožených vecí a vykonávanie opráv odevov aj kožených. Šijeme blúzky, sukne kostýmy, šaty, nohavice, bundy, kabáty, spoločenské a svadobné šaty, kabelky a iné doplnky na Vaše prianie. Navrhujeme a vyrábame strihy podľa Vašich prianí.