• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

AIMEX s.r.o.

Ponúkame jedinečné koženky značky Skai. Dizajnéri, architekti ale aj stavitelia lodí a výrobcovia vonkajšieho nábytku sa nechávajú inšpirovať horúcimi trendy vo farbách a dizajnoch koženiek Skai. Široká škála vzorov a farieb s vynikajúcimi vlastnosťami - oteruvzdorné prevedenie, koženky so zníženou horľavosťou aj nano úpravou. Skai sa vždy prispôsobí Vašim potrebám.

HORIDO.PL Grzegorz Geppert

Špecializujeme sa na predaj, výrobu a distribúciu kvalitných kožených remienkov. Ponúkame kožené opasky, ale aj náramky na hodinky značky Horido. Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou remienkov, a preto sú naše výrobky naozaj kvalitné. Predávame najmä remienky na hodinky značky HORIDO. Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach.