• Detail firmy

Mária Mrázová - REMA M

Základný popis

Zaoberáme sa dovozom, predajom a distribúciou obuvníckeho a brašnárskeho materiálu, čalúnnických potrieb, krajčírskych ihiel, technickej a dekoračnej plste, strojových nití, obuvníckeho lepidla, rôznych prípravkov na kožu, klincov a drobného kovania.

Adresa

Bratislavská 205
916 24 Horná Streda

Okres: Nové Mesto n.Váhom
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  30031974
IČ DPH:  SK1020303636
Rok založenia:  1992
Počet zamestnancov:  5
  • Maloobchod
  • Veľkoobchod
  • Služby
  • Výrobca
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Obuvnícky materiál

Zaoberáme sa predajom obuvníckeho materiálu. Obuvnícky materiál - obuvnícke platne, podrážky, pätníky, podpätky, klince, lepidlá a ostatné.

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 773 342
Telefón: +421 327 773 154
Fax: +421 327 773 342
E-mail: remam@remam.sk
WWW: www.remam.sk
WWW: www.filc.sk

Kontaktná osoba

Mária Mrázová

Ing. Martin Mráz

Ďalšie firmy v odvetviach

P.U.H. " SZINWAN " Tomasz Grejber

Samotný proces výroby (tkania manuálu) je pomalý a zdĺhavý, čo obmedzuje výrobnú kapacitu a zároveň robí tieto koberce sú jedinečné a rozhodne vystúpiť z povodní masovej produkcie, ktorá nás obklopuje. Spôsob výroby robí to nemožné udržať stopercentné opakovateľnosť. Laikovi (ja viem to z vlastnej skúsenosti) rozdiely sú ťažko viditeľné.

Tkactwo - Produkcja i Usługi Aleksy Pawłowski

Deka je praktická a elegantný doplnok, ktorý pracuje na chladných jesenných večerov, výlety do parku, pikniky a výlety mimo mesto. Poradiť, čo bude najlepšie pre spálne, obývačky a detskej izby, rovnako ako to, čo sa zamerať pri výbere.

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspech je postavený na aktivity zamerané na spokojnosť zákazníka. Pozvať je poskytovať širokú škálu obchodov, ktoré v štandardnej ponuka zahŕňa viac ako 150 modelov, možno ho prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníka. Dekorácie môžu byť navrhnuté pre rôzne veľkosti okna.