• Detail firmy

KASSORIA, s.r.o.

Základný popis

Obchodná spoločnosť, potravinárskeho charakteru, zameraná najmä na mliečne výrobky, vajcia. Obchodovanie v rámci EU.

Adresa

Poľná 7
934 01 Levice 1

Okres: Levice
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  45405701
IČ DPH:  SK2022983160
Rok založenia:  2010
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nákup a predaj prírodných syrov

Kontaktné údaje

Mobil: +421 918 568 864
E-mail: miklos@kassoria.sk

Kontaktná osoba

Ladislav Miklóš - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

DU-MI CZ s.r.o.

Personálna agentúra DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti ľudských zdrojov a personálnej agendy. Pilierom našej činnosti je dočasné pridelenie zamestnancov.Ponúkame krátkodobý i dlhodobý prenájom pracovnej sily.Personálny leasing zamestnancov Vám ušetrí náklady na personálnu, administratívnu aj mzdovú agendu. Zabezpečujeme komplexné personálne poradenstvo pre firmy i uchádzačov o zamestnanie.

F.H.U. HAX-INOX Łukasz Figiel

Sme distribútorom výrobkov z ocele: oceľové pásky a plechy, pružinové pásky, zváracie a odporové drôty. Pre našich zákazníkov vždy pripravíme najvýhodnejšie podmienky vzájomnej spolupráce, čo najkratšie dodacie lehoty a ceny. Pozývame vás k spolupráci s nami!

CAR PARTNER, s.r.o.

CAR PARTNER preberie za Vás celú starostlivosť so správou Vášho vozového parku! Poradíme pri nákupe nového auta a vyberieme ideálne poistenie. Zabezpečíme kvalitný servis s odvozom do a zo servisu, skontrolujeme kvalitu opravy a oprávnenosť fakturácie, vyriešime poistnú udalosť vozidla od obhliadky až po likvidáciu v poisťovni. Zabezpečíme STK, EK, úkony na DI PZSR, školenia, znalecké posudky...