• Detail firmy

JAMADA-stav s.r.o.

Základný popis

Vo vzornej kvalite realizujeme: Hydroizol. plochých striech špičkovými technológiami z fóliových systémov. Zateplenie striech. Strešné konštrukcie - krovy, streš. krytiny a klampiarske práce. Stavebné práce, vnútorné rozvody, montáž bleskozvodov.

Adresa

Na Sihoti 15
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36174254

Výrobky, činnosti

Klampiarske a zámočnícke práce.

Zateplenie striech, práce na strešných konštrukciách - krovoch, strešných krytinách.

Kontaktné údaje

Mobil: 0 905 904 825
Fax: +421 556 369 566
E-mail: jamada@jamada-stav.sk
WWW: www.jamada-stav.sk

Kontaktná osoba

Ján Bodnár - Konateľ

Telefón: +421 905 904 825
E-mail: jamada@jamada-stav.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

David Grosman

Zaoberáme sa realizáciou stavebných prác a striech. Vykonávame montáž sadrokartónu, klampiarske a stolárske práce, pokládku zámkovej dlažby. Ďalej zabezpečujeme výstavbu, rekonštrukcie a modernizácie domov, bytov, fasád, zateplenie.

Baumetall, s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou, dodávkou a montážou oceľových, technologických i zámočníckych konštrukcií pre stavebné firmy. Vyrábame oceľové stožiare, strešné nosiče, nosné oceľové konštrukcie pre antény, atypické zámočnícke konštrukcie, oceľové palety a mnoho ďalšieho. Zabezpečujeme strihanie plechu, rezanie oceľových profilov, predaj hutného valcovaného materiálu a pod.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zaoberáme sa stavebnou činnosťou. Vykonávame výstavbu a rekonštrukcie rodinných domov a bytov v Prahe a priľahlom okolí. Vykonávame realizáciu a zatepľovanie fasád, spevnených plôch, výstavbu komunikácií z betónových dlažieb. Pracujeme s kvalitnými materiálmi a máme dlhoročné skúsenosti.