Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ESOPLAST SK s.r.o.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou a dodávkou plastových okien a dverí. Ponúkame široký sortiment produktov: okná, balkónové, vchodové, posuvno-sklopné alebo zdvižno-posuvné dvere a predávame aj príslušenstvo ako parapety, kovanie, vonkajšie aj vnútorné žalúzie a rolety, ale aj dverné výplne alebo siete proti hmyzu.

Výrobky, činnosti

Plastové okná
Vyrábame plastové okná v rôznych farebných a rozmerových prevedeniach - tiež atypické. Plastové okná majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, tlmia vonkajší hluk, prispievajú k zníženiu nákladov na vykurovanie. Okná vybavíme bezpečnostným kovaním.

Plastové dvere
Dodávame vchodové i balkónové plastové dvere. Dvere sú buď posuvno-sklopné alebo zdvižno-posuvné, z 5 alebo 6 komorových profilov. Štandardnou výbavou vstupných plastových dverí je aj hliníkový prah bez tepelného mosta a bezpečnostný zámok.

Okenné a dverové kovania
Vyrábame okenné a dverové kovania. Samozrejmosťou je dodávka bezpečnostných kovaní ako pre vstupné a balkónové dvere, tak aj pre plastové okná. Ponúkame štandardné aj automatické zámky, sklopno-posuvné kovanie, posuvné kovanie so zdvihom krídla.

Izolačné sklá
Do našich okien a dverí vsádzame izolačné sklá s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, preto ich používanie ďalej znižuje náklady na vykurovanie. Izolačné vlastnosti zabezpečuje inertný plyn medzi jednotlivými tabuľami skla.

Mikroventilácia
Mikroventilácia a jej správne fungovanie je dôležitá pre zdravý vzduch v interiéroch, zabraňuje tiež zahmlievaniu okien. Naše plastové okná sú vybavené odvetrávacími prvkami, ktoré umožňujú mikrovetranie, ale zamedzujú vnikaniu vetra a vody.

Vnútorné a vonkajšie žalúzie
Dodávame vnútorné žalúzie pre zatemnenie aj ako dizajnové doplnky, vonkajšie hliníkové žalúzie, predokenné rolety, nadokenné celoplastové rolety, ale aj interiérové ​​látkové rolety. Vzorkovník žalúzií a roliet nájdete na našich webových stránkach.

Vonkajšie výsuvné markízy
Ponúkame vonkajšie výsuvné markízy, ktoré dokonale fungujú ako slnečné clony. Markízy dodávame s rôznymi typmi konzol. Látky sú vyrobené zo 100% akrylového vlákna - majú dlhú životnosť a sú stálofarebné.

Dverné výplne
Ponúkame dverné výplne vyrobené z tepelne opracovaných plastov, ktorých prednosťou je dobrá tepelná rozťažnosť. Výplne dverí sú tak ľahko tvarovateľné a majú vysokú životnosť. Dverné výplne vyrábame aj z lepených sendvičov.

Vnútorné a vonkajšie parapety
Vyrábame parapety pre vnútorné i vonkajšie použitie. Dodávame parapety z tvrdeného PVC, drevotrieskové parapety a hliníkové parapety. Náhľad farebných variantov nájdete na našich webových stránkach.

Siete proti hmyzu
Dodávame siete proti hmyzu, ktoré sú vyrobené z kvalitného skleneného vlákna. Sieť je zasadená do hliníkového extrudovaného profilu, ktorý je zváraný pod uhlom 45° - tým zabezpečíme flexibilitu, vysokú pevnosť, a tak aj dlhú životnosť.

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk