• Detail firmy

DONGWON SK, s. r. o.

Základný popis

výroba súčastí pre automobilku KIA Slovensko

Adresa

Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36347850
IČ DPH:  SK2022066442

Výrobky, činnosti

výroba súčastí pre automobilku

Kontaktné údaje

Telefón: +421 422 300 216
Fax: +421 422 300 220
E-mail: tatiana.stanova@dwmic.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

Color Centrum, s.r.o.

V našich špecializovaných predajniach v Bratislave a Pezinku Vám radi ponúkneme nasledovné portfólio vysokokvalitných produktov a služieb: miešanie farieb fínskej značky TIKKURILA, exteriérové a interiérové farby, farby/ laky olejové, syntetické, vodou riediteľné, maliarske a murárske náradie, riedidlá, tmely, lepidlá, silikony, montážne peny, moridlá a lazúrovacie laky, stierky, spreje a i.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v súčasnosti je autorizovaným dealerom firmy TOPCON v ČR. Ponúkame produkty pre precízne poľnohospodárstvo, najmä GPS prijímače a automatické riadenie poľnohospodárskych strojov. Ďalej sa zaoberáme výstavbou RTK sietí s dosahom fixácie s polomerom 25 km. Naším vlastným produktom je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pre príjem korekčného signálu.

Mesit, s.r.o.

Prevádzkujeme autoservis v Bratislave a tiež eshop pre led svietidlá a príslušenstvo za najlepšie ceny na trhu. Ponúkame montáž led osvetlenia, poradenstvo, návrh, dodávku a montáž led svetiel a riešenia pre fyzické osoby, bary, reštaurácie, diskotéky a firmy.