• Detail firmy

DONGWON SK, s. r. o.

Základný popis

výroba súčastí pre automobilku KIA Slovensko

Adresa

Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36347850
IČ DPH:  SK2022066442

Výrobky, činnosti

výroba súčastí pre automobilku

Kontaktné údaje

Telefón: +421 422 300 216
Fax: +421 422 300 220
E-mail: tatiana.stanova@dwmic.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

Vamot s.r.o.

Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov venuje predaju a elektroinštalácii ťažných zariadení. Na našich webových stránkach nájdete na predaj rôzne druhy ťažného zariadenia a elektroinštalácie pre rôzne typy vozidiel. Po celej ČR má tiež naša firma rozmiestnené montážne strediská a to preto, aby sme Vám boli všade na blízku. Pri zakúpení ŤZ zašleme priame odporúčanie na stredisko v okolí kupujúceho.

FERRUM s.r.o.

Zaoberáme sa predajom hutných materiálov, výrobou oceľových roštov a schodníc, zámočnícku výrobou, ekologickou likvidáciou autovrakov, kovošrotu. Predávame náhradné diely z autovrakov. Zabezpečujeme výrobu na ohraňovacom lise, pálenie laserom a plazmou, ohýbanie profilov, armovanie betonárskej ocele, pivné sety, dopravu a služby autožeriavu.

Essentra Components s.r.o.

Popredný výrobca a dodávateľ plastových a kovových priemyselných dielov pre široké spektrum odvetví výrobného priemyslu. Dodávame komponenty pre výrobu strojov a zariadení, kovového a priemyselného nábytku, špeciálne vozidlá a stavebné a poľnohospodárske stroje, spracovanie plechov a profilov a produkty pre podporu predaja. Poskytujeme zadarmo vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenstvo.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

AUTODOPRAVA MATĚJKA - EKO, s.r.o.
Během krátké doby, pomohlo ABC naší firmě rozšířit zákaznickou základnu a především pomocí našich nabídek a poptávek oslovovat firmy, které projevují zájem o námi nabízené či poptávané služby nebo zboží.

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.