• Detail firmy

DONGWON SK, s. r. o.

Základný popis

výroba súčastí pre automobilku KIA Slovensko

Adresa

Továrenská 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Okres: Ilava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36347850
IČ DPH:  SK2022066442

Výrobky, činnosti

výroba súčastí pre automobilku

Kontaktné údaje

Telefón: +421 422 300 216
Fax: +421 422 300 220
E-mail: tatiana.stanova@dwmic.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

Milan Gálik-Autodiely

Predaj náhradných dielov pre autá značky Škoda, príslušenstva a doplnkov (lekárnička, vesty), olejov a autokozmetiky, autošampónov a čističov, prevodoviek, elektrickej výbavy, pedálov a pák, náprav. Eshop pre náhradné diely - online predaj náhradných dielov pre všetky typy vozidiel Škoda.

Auto BNP, s.r.o.

Spoločnosť Auto BNP, s.r.o. sa špecializuje na predaj a servis vozidiel značky Seat. Samozrejmosťou je aj poradenstvo pri kúpe, poistení a taktiež ponúkame najvýhodnejšie financovanie nového vozidla. Následne zabezpečujeme kompletnú odbornú starostlivosť. Ponúkame služby autorizovaného servisu, servis klimatizácie, originálne náhradné diely a originálne príslušenstvo SEAT.

FONS s.r.o.

Firma FONS je na trhu od roku 1993 a v súčasnosti je autorizovaným dealerom firmy TOPCON v ČR. Ponúkame produkty pre precízne poľnohospodárstvo, najmä GPS prijímače a automatické riadenie poľnohospodárskych strojov. Ďalej sa zaoberáme výstavbou RTK sietí s dosahom fixácie s polomerom 25 km. Naším vlastným produktom je telematický systém GPS Agro a RTK modemy pre príjem korekčného signálu.