Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kóduVýrobky, činnosti


Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Ponúkame tlačiarne etikiet, ktoré sú vhodné pre každú aplikáciu. Od vysoko výkonných pre náročné výrobné linky a prevádzky, mobilné tlačiarne pre využitie v teréne, tlačiarne strednej triedy pre potlač etikiet čiarovým kódom v stredne veľkých objemoch, až po stolové tlačiarne čiarových kódov malých rozmerov, vhodných predovšetkým pre aplikácie s nízkymi objemami tlače. V našej ponuke nájdete kompletné riešenie pre tlač etikiet s termo a termotransferovými tlačiarňami čiarového kódu od renomovaných výrobcov Zebra, Honeywell, Datamax a Epson.

Tlačiarne čiarového kódu, etikiet a štítkov od vyššie zmieňovaných spoločností patrí medzi najrozšírenejšie a najspoľahlivejšie na trhu. Vysoko výkonné tlačiarne čiarového kódu Zebra s odolnou kovovou konštrukciou sú najvhodnejším riešením pre priemyselné prostredia, kde je vyžadovaná odolnosť proti otrasom, nárazom a hlavne vysoký výkon. Sú vhodné pre tlač etikiet čiarovými kódmi najmä vo výrobných halách a logistických centrách.

Mobilné tlačiarne čiarového kódu prinášajú skutočné obchodné výhody terénnym pracovníkom. Pokrok v mobilných tlačiarňach a softvérových platformách umožňuje aplikáciu nových a vylepšených metód pre riešenie dodávok tovaru alebo služieb priamo v teréne. Mobilné tlačiarne môžete prenášať, upevniť na vozík alebo dokonca k odevu. Tlačiarne umožňujú personálu tlačiť štítky a etikety s čiarovými kódmi podľa potreby priamo na mieste, a tým ušetriť čas.

Tlačiarne etikiet strednej triedy nájdu uplatnenie vo vašom sklade alebo prevádzkárni a stolové tlačiarne etikiet sú špeciálne vyvinuté pre kancelárske aplikácie.

[viac informácií]