Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódovVýrobky, činnosti


Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Jedná sa o čítačky určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania. Spravidla slúžia na upevnenie k výrobnej linke, pričom pri snímaní sa nepohybuje snímač, ale čítaný kód. Zaisťujú skenovanie rýchlo sa pohybujúcich kódov v rôznych orientáciách a z rôznych strán. Ich cieľom je automatizovať proces identifikácie výrobkov založených na čítanie čiarových kódov, analýze aj profilovanie položiek.

Používajú sa v širokom rozsahu aplikácií od čítania čiarových kódov na liekoch pre zaistenie bezpečnosti pacienta až k snímaniu rozmerných balíkov s cieľom zabezpečiť presné účtovanie. Identifikácia produktov sú na každodennom poriadku, ktoré udržujú globálnu ekonomiku v chode. Sú teda vhodné pre miesta s vysokou intenzitou snímania a značnými nárokmi na bezchybné čítanie.

Je dôležité si stanoviť, v akom prostredí, s akou záťažou aj pre aké aplikácie sa snímač bude používať. Či už potrebujete snímač s radom funkcií pre vysoké zaťaženie, náročnú prevádzku a intenzívne používanie či cenovo dostupný skener pre menšiu firmu v nenáročnom prostredí, z našej ponuky si určite vyberiete taký, ktorý bude v súlade s vašimi potrebami i rozpočtom. Ponúkame laserové stacionárne snímače čiarových kódov a optické stacionárne snímače čiarových a 2D kódov svetového výrobcu Datalogic.

[viac informácií]