Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímačeVýrobky, činnosti


Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Mnohosmerné snímače čiarového kódu sú systémy pre čítanie čiarového kódu slúžiace pre zabudovanie do pokladničných systémov. Ponúkame pultové snímače od svetovo preslávených výrobcov Datalogic, Zebra a Honeywell, čím zaručujeme nezastaviteľný výkon a extrémnu spoľahlivosť. Skenery sú schopné čítať nekvalitné, poškodené či zle vytlačené kódy, ako aj digitálne kupóny z mobilných zariadení či vernostných kariet. Zahŕňajú celý rad skenovacích technológií od všesmerového snímania až po čítanie 1D či 2D kódov.

Tieto skenery napomáhajú maloobchodníkom zvyšovať výkon aj produktivitu na pokladniach, zlepšovať skúsenosti zákazníkov, znižovať prevádzkové náklady a lepšie realizovať mobilné marketingové programy. Ponúkajú tiež flexibilné možnosti montáže pre jednoduchú inštaláciu zariadení.

Pultové skenery nájdu uplatnenie predovšetkým v maloobchodných reťazcoch, obchodoch s potravinami, oblečením, so zmiešaným a drogistickým tovarom a mnohých ďalších špecializovaných obchodoch. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach pre jednoduchú integráciu do konkrétneho prostredia a možno ich umiestniť ku klasickým pokladničným miestam s uličkami či k samoobslužným pokladniam.

Do nášho portfólia spadajú ako vstavané pultové snímače kódov, tak aj čítacie zariadenie umiestnené na pult. Každý zákazník je schopný si vybrať podľa konkrétnych požiadaviek či už na výkon, podmienky prostredia alebo obstarávaciu cenu.

[viac informácií]