Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Výrobky, činnosti
DATASCAN, s.r.o.
Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikietVýrobky, činnosti


Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Aplikátory etikiet Label-Aire sú špeciálne vyvinuté pre najnáročnejšie aplikácie s veľkou rýchlosťou a presnosťou nanášania etikiet na výrobky či obaly. Ponúkame širokú škálu kvalitných aplikátorov etikiet bez tlače, aplikátorov etikiet s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire, kedy tieto zariadenia nájdu uplatnenie najmä pri etiketovanie v balíkoch, plniacich a výrobných linkách. Kontaktujte naše obchodné oddelenie a náš tím skúsených odborníkov, certifikovaných a vyškolených spoločností Label-Aire pre vás navrhne to správne riešenie.

Spoločnosť Label-Aire predstavila novú revolučnú metódu aplikácie etikiet tlakom pred takmer 50 rokmi. Patentovaný koncept "Air-Blow" poskytol obalovému priemyslu novú metódu aplikácie etikiet, ktorá eliminuje potrebu ďalšej manipulácie s produktom. Táto nová technika otvorila spoločnosti Label-Aire cestu na nové trhy, kde si získala uznanie a priaznivcov na celom svete. Cieľom spoločnosti je poskytnúť zákazníkom nápaditá, inteligentné a spoľahlivé zariadenia pre aplikácie etikiet. V posledných 50 rokoch tak došlo k veľkému nárastu spokojných zákazníkov s nižšími prevádzkovými nákladmi a zvýšenou produktivitou v porovnaní s konkurenciou. Tradíciou spoločnosti je poskytovať najefektívnejšie riešenie.

Aplikátory etikiet bez tlače sú určené pre aplikáciu predtlačených samolepiacich etikiet na výrobky, obaly alebo krabice, vo výrobných linkách. Naša ponuka zahŕňa aplikátory etikiet bez tlače, ktoré sa vyznačujú jednoduchou obsluhou a nastavením, extrémne nízkou poruchovosťou, vysokou rýchlosťou aplikácie etikiet a ďalšími užitočnými vlastnosťami pre dosiahnutie bezproblémovej prevádzky a vyššej produktivity na pracovisku. Aplikátory etikiet bez tlače sú všestranné aplikátory určené pre náročné prevádzky. K dispozícii sú vymeniteľné kity Air-Blow (nastrelenie vzduchom), Wipe-On (nanesenie aplikačným kefou) alebo Tamp-Blow (nanesenie aplikačným ramenom).

Aplikátory etikiet s tlačou automaticky tlačia informácie na prázdne alebo predtlačené etikety a následne ich aplikujú na obaly, výrobky, škatule alebo kartóny. Nájdu uplatnenie v náročných priemyselných aplikáciách (identifikácia a sledovanie zásielok, RFID, tlač informácií ako napr. zloženie výrobku, obsah, váha) a zaručujú prakticky bezúdržbovú prevádzku. Samozrejmosťou je ich kompatibilita so všetkými OEM tlačiarňami.

Etiketovacie systémy sú inteligentné etiketovacie systémy pre technológiu čiarového kódu a identifikáciu výrobku pre priemyselné použitie. Nájdu uplatnenie najmä pri etiketovaní v balíkoch, plniacich a výrobných linkách v náročnom priemyselnom prostredí.

V našej ponuke nájdete aj rad doplnkov. Stojany Label-Aire boli špeciálne navrhnuté pre dosiahnutie väčšej stability aplikátorov. Sú vyrobené z najkvalitnejšej ocele a odolajú tým najnáročnejším podmienkam v priemyselnom prostredí.

[viac informácií]