Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

Profil firmy
DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL, jedným z najväčších európskych dodávateľov systémov automatickej identifikácie.

Svoje postavenie v tejto oblasti si na českom a slovenskom trhu budujeme už od roku 1992. Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov a 2D kódov na etikety či plastové karty, aplikátory etikiet a kompletný spotrebný materiál. Výnimkou nie je ani oblasť optoelektronických senzorov. Súčasťou nášho produktového portfólia sú softvérové ​​aplikácie pre riadenie a optimalizáciu skladov, inventúr, predaj z auta či mobilné etiketovanie. Vyvíjame aj softvérové ​​riešenia podľa konkrétnych požiadaviek zákazníkov.

Začiatkom roku 2004 prešla DATASCAN, s.r.o. rozsiahlymi zmenami. Tieto zmeny viedli k zostaveniu nového teamu, vďaka ktorému sa podarilo vybudovať pevné základy pre zavedenie managementu kvality splňujúci normu ISO.

Našimi hlavnými partnermi sú spoločnosti s dominantným postavením na trhu: Zebra, Datalogic Scanning, Datalogic Mobile, Datalogic Automation, Datasensor, Motorola (Symbol), Intermec, Cisco System, Honeywell a Armor.

Viac informácií sa dočítate tiež na našom blogu:

  • Veľkoobchod
  • Služby