Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Snímač kódov Honeywell XP 1930h | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell XP 1930h

Snímač kódov Honeywell Xenon Performance 1930h slúži pre jednoduché a rýchle overenie identity pacienta, zatiaľ čo zdravotníci sa môžu sústrediť na starostlivosť o pacientov. Jedinečný výkon snímania 1D aj 2D kódov a bezproblémové zachytenie aj tých najťažšie čitateľných alebo poškodených kódov je zaistené vďaka osvedčenej zobrazovacej technológii Adaptus. Tým sú eliminované zbytočné pohyby a prestoje a zvyšuje sa produktivita a výkonnosť zdravotníckych pracovníkov. Kontaktujte nás. [viac informácií]

Aplikátory etikiet s tlačou | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet s tlačou

Ponúkame aplikátory etikiet s tlačou, ktoré umožňujú tlač informácií na prázdne alebo predtlačené etikety a ich následnú aplikáciu na obaly, výrobky, škatule alebo kartóny. Tieto aplikátory nájdu uplatnenie v náročných priemyselných aplikáciách (např. identifikácia a sledovanie zásielok, RFID, tlač informácií ako zloženie výrobku, obsah, váha) a zaisťujú prakticky bezúdržbovú prevádzku. Samozrejmosťou je takisto ich kompatibilita so všetkými OEM tlačiarňami. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 | DATASCAN, s.r.o.

Obrazový snímač Datalogic DataVS2

Obrazový snímač Datalogic DataVS2 predstavuje optimálne vstupné zariadenie do sveta strojového videnia. Vďaka intuitívnemu rozhraniu umožňuje jednoduché nastavenie danej aplikácie krok za krokom cez ethernetové rozhranie. Snímač DATAVS2 je dostupný v štyroch verziách podľa nárokov aplikácie a požiadaviek na jeho schopnosti: Rozpoznávanie objektov (OBJ), Pokročilé rozpoznávanie objektů (AOR), Identifikácia (čiarové kódy) (ID), Profesionálna verzia (PRO). Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Snímač kódov Honeywell Voyager XP 1470g | DATASCAN, s.r.o.

Snímač kódov Honeywell Voyager XP 1470g

Snímač Voyager Extreme Performance 1470g je navrhnutý do maloobchodného prostredia, kam prináša pokročilé skenovanie 1D a 2D kódov a vďaka mimoriadne odolnosti zvládne s bezkonkurenčnou presnosťou prevádzku aj v rušných POS aplikáciách. S rozšírenou vzdialenosťou snímania navyše môžu pracovníci pohodlne skenovať aj položky na dne nákupného vozíka. Voyager XP 1470g je plne kompatibilný s príslušenstvom snímačov radu Voyager, vďaka čomu sa znižujú celkové náklady na vlastníctvo tohto zariadenia. [viac informácií]

Fotogaléria