Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Vosková farbiaca páska AWR1 | DATASCAN, s.r.o.

Vosková farbiaca páska AWR1

Farbiaca páska AWR1 patrí medzi najviac konkurencieschopné voskové pásky od spoločnosti Armor. Vďaka veľmi vysokej citlivosti atramentu umožňuje tlač s nízkou úrovňou energie a zároveň s menším namáhaním tlačovej hlavy. AWR1 predstavuje ideálne riešenie pre aplikácie obzvlášť citlivé na pomer ceny a kvality. Páska je kompatibilná s väčšinou prázdnych aj predtlačených štítkov a zaisťuje vynikajúcu kvalitu tlače pri stupni sýtosti až do 2,1 (ODR) a rýchlosti až 300 mm/s. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Čítačka kódov Intermec SF61B | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka kódov Intermec SF61B

Intermec SF61B je čítačka kódov pre všeobecné použitie navrhnutá pre vysoko mobilné pracovníky, ktorým umožňuje efektívne skenovanie kódov. Pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth môžete čítačku jednoducho spojiť so smartphony s iOS, Android alebo Windows. Vďaka systému rýchleho magnetického prichytenia a uvoľnenia čítačky môžu pracovníci plniť úlohy zahŕňajúce zber dát ešte efektívnejšie, bezpečnejšie a pohotovejšie než kedy predtým. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Pultový snímač Magellan 3550HSi | DATASCAN, s.r.o.

Pultový snímač Magellan 3550HSi

Pultový snímač Datalogic Magellan 3550HSi prináša vynikajúci výkon, bezkonkurenčnú spoľahlivosť a všestrannosť v kompaktnom prevedení. Jedinečný výkon skenovania 1D, 2D aj Digimarc kódov - nech už vytlačených alebo zobrazených na displeji telefónu - pomáha zvyšovať produktivitu. Rýchlosť snímania, veľké skenovacie pole a rozšírenie zobrazovacích schopností umožňujú bezproblémové snímanie širokej škály čiarových kódov, a to aj ťažko čitateľných. Kontaktujte naše obchodné oddelenie, poradíme vám. [viac informácií]

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID | DATASCAN, s.r.o.

Mobilná tlačiareň Zebra ZQ630 RFID

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ630 RFID slúži pre rýchlu tlač a kódovanie RFID štítkov kedykoľvek a kdekoľvek, vďaka čomu zaisťuje väčšiu flexibilitu a pomáha šetriť čas a eliminovať chyby. Tlačiareň má veľký farebný displej, užívateľsky prívetivé rozhranie, batériu s kapacitou 6800 mAh, operačný systém Link-OS od Zebry a ponúka výkonnú sadu aplikácií Print DNA. Aj so svojím odolným dizajnom je tlačiareň ZQ630 RFID ľahká, a umožňuje tak pohodlné nosenie po celú dobu smeny. Kontaktujte nás. [viac informácií]

Fotogaléria