Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD | DATASCAN, s.r.o.

Čítačka čiarových kódov Zebra DS4308-XD

Čítačka kódov DS4308-XD je vybavena pokročilou technológiou skenovania, vďaka ktorej zachytí 1D a 2D kódy aj priame značky vytlačené na doskách plošných spojov a ďalších komponentoch. Jedinečná technológia zameriavania zjednodušuje presné zacielenie aj tých najmenších a najhustejších čiarových kódov. Schopnosť snímať aj štandardné čiarové kódy vytlačené na papierových štítkoch prináša mimoriadnu hodnotu - získate čítačku, ktorá dokáže vykonávať dvojnásobnú prácu na výrobnej linke i mimo nej. [viac informácií]

Mobilný terminál Zebra TC52-HC | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Zebra TC52-HC

Mobilný terminál Zebra TC52-HC prináša novú platformu a pokročilé možnosti v jedinečnom zariadení určeném pre zdravotníkov. Ponúka funkcie pre poskytovanie starostlivosti najvyššej kvality, medzi ktoré patrí napr. jednoduchá komunikácia prostredníctvom VoIP hovorov, zabezpečené posielanie správ, skenovanie tlačených aj elektronických 1D a 2D kódov, jednoduché ovládanie OS Android, výkonné pripojenie cez WiFi a ďalšie. Zariadenie je navrhnuté tak, aby sa minimalizovala miesta prenosu baktérií. [viac informácií]

Farbiaca páska Zebra Z 3400 | DATASCAN, s.r.o.

Farbiaca páska Zebra Z 3400

Zebra Z 3400 je štandardná vosk-živicová farbiaca páska vhodná najmä pre cenovo citlivé aplikácie. Zaisťuje vysokú odolnosť, kvalitu a dlhú životnosť tlače čiarových kódov. Zároveň sa vyznačuje veľmi ostrou a jasne čitateľnou tlačou aj pri použití malých fontov a grafiky. Rýchlosť tlače pri použití pásky môže dosahovať až 200 mm/s. Zebra Z 3400 je najviac rozšírenou a najpredávanejšou farbiacou páskou vo svojej kategórii. Pre viac informácií kontaktujte naše obchodné oddelenie. [viac informácií]

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110 | DATASCAN, s.r.o.

Mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110

Cenovo dostupná mobilná tlačiareň etikiet Zebra ZQ110 predstavuje kompaktné a ľahké riešenie pre pohodlné nosenie na opasku po celú pracovnú zmenu. Umožňuje rýchlu tlač potvrdeniek, vstupeniek alebo oznámení o doručení ihneď na mieste, čo šetrí čas aj peniaze a zlepšuje celkové služby zákazníkom. Navyše umožňuje bezproblémovú integráciu s existujúcimi mobilnými zariadeniami, má intuitívne užívateľské rozhranie, vďaka tomu prináša väčšiu prevádzkyschopnosť aj produktivitu. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Fotogaléria