Späť na www.abcsk.sk
Po - Pia: 07:30 - 16:00
So - Ne: Zatvorené
Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

Výrobky, činnosti

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu | DATASCAN, s.r.o.

Tlačiarne etikiet, tlačiarne čiarového kódu

Široká ponuka tlačiarní etikiet vhodných pre každú aplikáciu: vysoko výkonné tlačiarne, mobilné tlačiarne, tlačiarne strednej triedy a stolové tlačiarne.

Čiarové kódy | DATASCAN, s.r.o.

Čiarové kódy

Ponúkame zariadenia na čítanie a tlač čiarových kódov: snímače čiarových kódov, tlačiarne kariet, tlačiarne čiarových kódov, pultové a stacionárne snímače, PDA.

Samolepiace etikety | DATASCAN, s.r.o.

Samolepiace etikety

Etikety s tlačou, etikety bez tlače, termoetikety, print etikety, textilné etikety, vstupenky, kartónové visačky, etikety pre sklad a logistiku.

Stacionárne snímače čiarovych kódov | DATASCAN, s.r.o.

Stacionárne snímače čiarovych kódov

Stacionárne snímače nazývané priemyselné čítačky čiarových kódov určené pre vysokorýchlostné montážne linky a prostredia s veľkým objemom snímania.

Aplikátory etikiet | DATASCAN, s.r.o.

Aplikátory etikiet

Portfólio aplikátorov etikiet zahrňuje aplikátory etikiet bez tlače aj s tlačou, etiketovacie systémy, RFID etiketovanie a stojany Label-Aire.

Pultové prezentačné snímače | DATASCAN, s.r.o.

Pultové prezentačné snímače

Mnohosmerné snímače čiarového kódu pre zabudovanie do pokladničných systémov v obchodoch. Je možné ich umiestniť na pult alebo do pultu.

Ponuky

Stolná tlačiareň etikiet Honeywell PC42d | DATASCAN, s.r.o.

Stolná tlačiareň etikiet Honeywell PC42d

Ľahko použiteľná, výkonná a spoľahlivá stolová tlačiareň etikiet Honeywell PC42d je vhodná pre celý rad tepelných tlačových aplikácií s nízkou až strednou intenzitou. Ponúka pevný dvojvrstvový kryt a dizajn prispôsobený pre jednoduché vkladanie papiera a automatické centrovanie. Navyše dokáže automaticky rozpoznať jazyk tlače bez prednastavenia. Pamäť 128 MB Flash, 64 MB SDRAM a podpora až 32 GB USB rozšírenia zaisťuje veľké možnosti predbežného spracovania a ukladania do medzipamäte. [viac informácií]

Ručný snímač Datalogic PowerScan PBT9500 | DATASCAN, s.r.o.

Ručný snímač Datalogic PowerScan PBT9500

Priemyselná ručná čítačka kódov Datalogic PowerScan PBT9500 vyniká svojim intuitívnym a jednoduchým používaním. Kombinuje všesmerové čítacie schopnosti so vynikajúcimi optickými vlastnosťami a prečíta akýkoľvek čiarový kód zo vzdialenosti väčšej než 1 m v závislosti od rozlíšenia kódu bez ohľadu na jeho orientáciu. Dekódovací softvér umožňuje jednoduché snímanie v akomkoľvek prostredí, zatiaľ čo bezdrôtová technológia Bluetooth zvyšuje účinnosť a bezpečnosť. Pre viac informácií nás kontaktujte. [viac informácií]

Senzory oblastí a rozmerov Datalogic | DATASCAN, s.r.o.

Senzory oblastí a rozmerov Datalogic

Senzory oblastí a rozmerov Datalogic zaisťujú detekciu oblastí a meranie rozmerov pomocou svetelných polí, riadené výšky od 100 do 2500 mm, nízkej aj vysokej záťaže, prevádzkové vzdialenosti až 5 m, analógového výstupu a sériového alebo Ethernetového rozhrania. Tieto senzory nájdu uplatnenie najmä vo výrobnom odvetví. Jedná sa napr. o potravinársky, kozmetický a farmaceutický priemysel, elektroniku a elektrotechniku, dopravné a triediace systémy, procesné a výrobné linky apod. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Mobilný terminál Datalogic Memor X3 HC | DATASCAN, s.r.o.

Mobilný terminál Datalogic Memor X3 HC

Malý a ľahký mobilný terminál Datalogic Memor X3 HC je navrhnutý špeciálne pre zdravotnícke prostredie. Robustný dizajn s vynikajúcou ergonómiou je odolný voči neúmyselným pádom aj vystaveniu prachu a vode. Navyše je odolný voči drsným chemikáliám bežne používaným v zdravotníctve. Je vybavený pokročilým 2D imagerom a patentovanou technológiou "Green Spot" poskytujúcou vizuálnu spätnú väzbu správneho načítania kódu. Memor X3 HC je skvelým asistentom pre všetky lekárske aplikácie. Kontaktujte nás! [viac informácií]

Fotogaléria