• Detail firmy

CLAVIER s.r.o.

Základný popis

Zabezpečenie mcateringu vo forme rautov, banketov, popoludňajšieho čaju.

Adresa

Jána Hollého 698/1
071 01 Michalovce

Okres: Michalovce
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  45931852

Výrobky, činnosti

Zabezpečenie mcateringu

Kontaktné údaje

E-mail: clavier@clavier.sk
WWW: www.clavier.sk

Kontaktná osoba

Ing. Predrag Unkovič - Konateľ

Mobil: +421 904 338 889

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

VEDOX s.r.o.

Zabezpečujeme ubytovanie v modernom penzióne s kapacitou 20 lôžok, v krásnom prostredí Krivoklátskych lesov, 25 km od Prahy. Priestory nášho penziónu môžete využiť pre organizovanie firemných akcií, svadieb, rodinných osláv, firemných školení a seminárov. Tiež prevádzkujeme gastro požičovňu, kde si môžete zapožičať vybavenie pre vašu svadbu, oslavu, záhradné párty.

ALLGASTRO, s.r.o.

Naša spoločnosť sa zaoberá rozvozom jedál. Špecializujeme sa na domácu vyváženú stravu a zdravé stravovanie. Varíme z čerstvých surovín. Máme širokú ponuku hotových jedál, minutiek a šalátov. Zabezpečujeme kompletný cateringový servis. Prevádzkujeme taktiež firemné kantíny. Viac informácií o poskytovaných službách vrátane fotogalérie nájdete na našich webových stránkach. Neváhajte nás kontaktovať!

Michal Mocik

Prevádzkujeme reštauráciu so špecializáciou na juhoamerickú kuchyňu, ale venujeme sa aj tradičnej slovenskej a českej kuchyni. Naša reštaurácia ponúka organizovanie gastronomických akcií, svadobných rautov, firemných večierkov, grilovanie v reštaurácii pod holým nebom a ochutnávky vín. Taktiež poskytujeme služby cateringovej firmy. Všetky kulinárske špeciality sú pripravované bez umelých prísad.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

LUTOMA, s. r. o.
Po nasbíraných zkušenostech jsme prodloužili spolupráci i na další období a můžeme ji vřele doporučit. Práce s portálem je jednoduchá, přehledná se zpětnou vazbou statistik.

Milan Hartwich
obchodní manažer

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.