• Detail firmy

branislav stacho-nicolas

Základný popis

Realizujemme strojove omietky za 7.5 eur/m2 V cene je zahrnuta praca+material+rohove listy+spalety+APU listy+zafoliovanie okien.Cena je z mojej strany konečná,bez navysenia! . . . Cena: 7.5 € (226,-Sk)

Adresa

Abrahamska 380
925 28 Pusté Úľany

Okres: Galanta
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  44724080
  • Služby

Výrobky, činnosti

Realizujemme strojove omietky

Realizujemme strojove omietky za 7.5 eur/m2 V cene je zahrnuta praca+material+rohove

Kontaktné údaje

E-mail: branislav.stacho@gmail.com

Kontaktná osoba

Branislav Stacho - Generálny riaditeľ

Telefón: +420 911 557 692
E-mail: branislav.stacho@gmail.com

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

Polinex, s.r.o.

Zameriavame sa hlavne na zateplenie budov a s tým súvisiace aplikácie povrchových úprav. Ponúkame predaj materiálu a komponentov na zateplovanie, predaj fasádneho, extrudovaného a podlahového polystyrénu, sadrokartónov, omietok, farieb, stavebných profilov. Zabezpečujeme kompletnú dodávku sadrokartónoveho systému a zateplovacieho systému. Ponúkame poradenstvo, návrh a profesionálne realizácie.

Dookien.pl Pośrednictwo Handlowe Lidia Helman

Pracujeme s mnohými dodávateľmi, vrátane PRO fólie Skupina, Tremco illbruck - Dow Selena, SOUDAL, Dow Corning, ISO-Chemie, ktorej materiály sa vyznačujú najvyššej kvality. My sa vyznačujú širokou škálou pien - montážnej peny, polystyrén, nehorľavé peny, pena sezónu, a mnoho ďalších typov.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o.

Keramika Paradyż. Poľská spoločnosť s 27 rokov skúseností a exportuje do 40 krajín po celom svete. Ponúkajú takmer 4000 obkladov a dekorácií. Známy pre jeho medzinárodného dizajnu a vysoko kvalitných keramických obkladov a dlažieb podľa Paradyž dobre sa ocitnú v oboch vnútorných súkromných a prestížne rezidenčné projekty, kanceláriách a verejných budovách.