• Detail firmy

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Základný popis

BLACHOTRAPEZ profituje na Európskom trhu už takmer 30 rokov. Zaoberáme sa lisovaním miliónov m2 trapézového a škridľového plechu. Základný materiál pochádza z ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, VoestAlpine, Hydro.Bezkonkurencné ceny.

Adresa

Vojtaššákova 604
027 44 Tvrdošín

Okres: Tvrdošín
Kraj: Žilinský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36423416

Výrobky, činnosti

Lisovanie trapezového a škridľového plechu

Kontaktné údaje

Telefón: +421 435 324 441
WWW: www.blachotrapez.sk

Kontaktná osoba

Robert Zawadzki

Mobil: +421 911 950 273
E-mail: r.zawadzki@blachotrapez.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

Firma Usługowo-Handlowa "GOLEŃ" Golewski Tomasz

Vyrábame objednávky pre firmy stavebné bytové a individuálnych klientov. Vyrábame štandardné a individuálnych požiadaviek zákazníka s prihliadnutím farby, rozmery a ďalšie charakteristiky. Snažíme sa zabezpečiť, aby náš klient bol spokojný a naše výrobky bol jedinečný. Tiež sme umeleckého kováčstva.

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zaoberáme sa ohýbaním rúr a profilov na kvalitných CNC a NC strojoch. Vyrábame výfuky a tlmiče. Všetka naša produkcia je spojená so súladom ekologickej rovnováhy. Snažíme sa plne naplniť požiadavky našich odberateľov. Viac na internetových stránkach.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe POLSPECJAL Sp. z o.o.

Vďaka svojej skúsenosti získané počas 25 rokov práce na Ústave obrábanie a rýchlu expanziu na nové trhy, spoločnosť vyvinula technológiu a rozšíril. Sme pripravení poskytnúť našim zákazníkom najlepšiu kvalitu výrobkov, vyrobených v krátkom čase a za konkurencieschopné ceny.