• Detail firmy

BLACHOTRAPEZ, s.r.o.

Základný popis

BLACHOTRAPEZ profituje na Európskom trhu už takmer 30 rokov. Zaoberáme sa lisovaním miliónov m2 trapézového a škridľového plechu. Základný materiál pochádza z ThyssenKrupp, Arcelor Mittal, US Steel, VoestAlpine, Hydro.Bezkonkurencné ceny.

Adresa

Vojtaššákova 604
027 44 Tvrdošín

Okres: Tvrdošín
Kraj: Žilinský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36423416

Výrobky, činnosti

Lisovanie trapezového a škridľového plechu

Kontaktné údaje

Telefón: +421 435 324 441
WWW: www.blachotrapez.sk

Kontaktná osoba

Robert Zawadzki

Mobil: +421 911 950 273
E-mail: r.zawadzki@blachotrapez.eu
Ďalšie firmy v odvetviach

Martin Brodziansky - KOVOIDEA

Zámočníctvo a kovovýroba aj na zákazku. Sústruženie, frézovanie, obrábanie kovov, kováčstvo a výroba kovaných polotovarov. Lisovanie a strihanie, kovotlačenie, zváranie, zužovanie rúr. Brány, ploty, kované interiérové a exteriérové doplnky.

Tradest s.r.o.

Vyrábame strojné súčiastky, montované zostavy, oceľové konštrukcie a zvárané diely podľa dodanej výkresovej dokumentácie, vzorky alebo popisu s možnosťou vypracovania projekčnej a výrobnej dokumentácie.

GIOMETAL s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou vzduchotechniky a kovovýrobou. Ponúkame výrobu pozinkovaného kruhového i hranatého vzduchotechnického potrubia a vzduchotechnických komponentov. Vyrábame SPIRO potrubie. Ďalej ponúkame zvárané oceľové potrubie sk. II., III. Ponúkame technológie na lisovanie kovov na výstredníkových lisoch, zváračské práce, pálenie CNC plazmou.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

S ABC ČESKÉHO HOSPODÁŘSTVÍ již spolupracujeme mnoho let a musíme říci, že to je výborná  služba, kde se nám investice každý rok vyplatila!

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.