Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánske obleky a pánska móda

Pánske obleky a pánska móda

Pánsky oblek by nemal istotne chýbať v žiadnom pánskom šatníku. Pánsky oblek a elegantná pánska móda sa hodia takmer na každú príležitosť, či už pracovnú alebo spoločenskú udalosť. Avšak, nikdy ...

Zobraziť detail ponuky

Good Son - móda pre mladých

Good Son - móda pre mladých

Spoločnosť Accord predstavila koncom roka 2011 novú módu pre mladých - Good Son. Good Son je progresívna značka oblečenia určeného výhradne pre mladých mužov. Pod značkou Good Son nájdeš štýlové ...

Zobraziť detail ponuky

Pánsky oblek na svadbu (svadobný oblek)

Pánsky oblek na svadbu (svadobný oblek)

Svadba patrí medzi najdôležitejšie udalosti v živote, preto by ste mali aj svoj svadobný pánsky oblek prispôsobiť tejto významnej udalosti. Pánsky svadobný oblek musí ladiť so svadobnými šatami budúcej nevesty, ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk