Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Tričká s motívom prezidenta Masaryka

Tričká s motívom prezidenta Masaryka

Predstavujeme ti ďalšie tričko z rady originálnych tričiek s motívmi slovenských a českých historických osobností, ktoré nenájdeš nikde inde len na našom e-shope Sood Son za skvelú cenu. Neváhaj a ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske obleky pre "dobrého synáčika"

Pánske obleky pre "dobrého synáčika"

V pánskom obleku Good Son bude z teba na prvý pohľad poslušný synáčik, ktorý neodvráva a neoponuje. Avšak, pánske obleky Good Son ti poskytnú možnosť využiť tento klamlivý pocit vo ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske obleky na maturitu

Pánske obleky na maturitu

Blíži sa ti maturita alebo záverečná skúška a nemáš ešte pánsky oblek? Nevadí. Využi našu ponuku na nákup pánskych oblekov na maturitu v podnikovej predajni Accord v Trenčíne (oproti OC ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk