ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Štýlové tričko Good Son

Štýlové tričko Good Son

Štýlové tričko Good Son jednoducho musíš mať. V našom štýlovom tričku Good Son budeš pôsobiť ako poslušný synáčik čo nikdy nie je na škodu. S pomocou štýlových tričiek Good Son ...

Zobraziť detail ponuky

Pánska móda pre všetkých

Pánska móda pre všetkých

Spoločnosť Accord, a.s. ponúka široký sortiment pánskej módy pre všetky vekové kategórie. V portfóliu pánskej módy nájdete pánske obleky, saká, nohavice, plášte, voľnočasové nohavice, vesty a spoločenské odevy ako smokingy ...

Zobraziť detail ponuky

Ako si správne vybrať pánsky oblek?

Ako si správne vybrať pánsky oblek?

Pánsky oblek patrí medzi najelegantnejšie oblečenie pánov, ktoré sa hodí či už pracovnú alebo spoločenskú udalosť, a preto by pánsky oblek nemal chýbať v žiadnom pánskom šatníku. Ako si však ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk