Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Podniková predajňa pánskych oblekov

Podniková predajňa pánskych oblekov

Spoločnosť Accord, a. s. otvorila v roku 2007 podnikovú predajňu pánskych oblekov a odevev v Trenčíne na ulici gen. M. R. Štefánika. V našej podnikovej predajni pánskych oblekov a odevov ...

Zobraziť detail ponuky

Skvelý darček pre známych

Skvelý darček pre známych

Nevieš čo máš kúpiť svojim známych ako darček na Vianoce, prípadne k narodeninám? Máme pre teba riešenie! Objednaj štýlové tričká s originálnymi motívmi, ktoré nájdeš iba na stránke Good Son. ...

Zobraziť detail ponuky

Internetový obchod pre mladých Good Son

Internetový obchod pre mladých Good Son

Hľadáš štýlové tričká so zaujímavými motívmi, moderné rifle či kvalitné pánske obleky pre mladých, módne saká a nohavice, či pánske plášte? Tak navštív náš internetový obchod pre mladých Good Son. ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk