Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Sleduj novinky na FB - "like" pre Accord

Sleduj novinky na FB - "like" pre Accord

Chcete byť informovaný o aktuálnych udalostiach a novinkách v pánskej móde od spoločnosti Accord, a. s.? Tak neváhajte, nájdite fanúšikovskú stránku na sociálnej sieti Facebook a dajte nám like! Potom ...

Zobraziť detail ponuky

Štýlové pánske obleky za výhodnú cenu

Štýlové pánske obleky za výhodnú cenu

Blíži sa čas, keď budeš potrebovať pánsky oblek na stužkovú alebo maturitu? Objednaj si náš štýlový pánsky oblek pre mladých za vynikajúcu cenu 149,00€. Stačí ak klikneš na náš web ...

Zobraziť detail ponuky

Športové pánske sako Lima + Dark Grey

Športové pánske sako Lima + Dark Grey

Športové pánske sako Lima+ Dark Grey je zateplené, a preto ti v ňom bude teplo aj keď vonku bude chladnejšie počasie. Športové pánske sako Lima+ Dark Grey je zaujímavé dizajnovými ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk