Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Športové pánske sako Shannon

Športové pánske sako Shannon

Športové pánske sako Shannon je vhodné na prechodné obdobie. Kombinácia dvoch vrchových materiálov dotvára celkový športovo-elegantný dojem saka, takže ho môžeš nosiť na bežné, ale aj formálnejšie udalosti. Športové pánske ...

Zobraziť detail ponuky

Pánska konfekcia

Pánska konfekcia

Firma Accord, a. s. je na trhu už viac ako 20 rokov a ponúka svojim odberateľom kvalitnú pánsku konfekciu s pôvodom výrobcu z Európskej Únie. Do portfólia pánskej konfekcie patria: ...

Zobraziť detail ponuky

Pánsky oblek Royal Blue Regular Fit

Pánsky oblek Royal Blue Regular Fit

Si plnšej postavy alebo máš rád voľnejší strih pánskych oblekov? Tak si vyber z ponuky pánskych oblekov Royal Blue v strihu Regular Fit. Táto rada pánskych oblekov Royal Blue je ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk