Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Jedinečné tričká pre mladých Good Son

Jedinečné tričká pre mladých Good Son

Chceš byť jedinečný a zaujať svoje okolie? Tak si vyber jedinečné tričko značky Good Son s exkluzívnym dizajnom slovenských a českých historických osobností. Limitovaná edícia jedinečných tričiek Good Son zahŕňa ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske zimné plášte Chamara - Good Son

Pánske zimné plášte Chamara - Good Son

Štýlové pánske zimné plášte Chamara sú určené na chladné zimné dni, pretože ti ponúknu potrebný komfort, teplo a pohodlie. Na stránke GoodSon nájdeš dva druhy pánskych zimných pláštov Chamara - ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske obleky pre maturantov

Pánske obleky pre maturantov

Si študent 4. ročníka strednej školy? Neodvratne sa blíži maturita a ty ešte nemáš pánsky oblek? Nevadí. Využi jedinečnú ponuku a kúp si svoj pánsky oblek v podnikovej predajni Accord ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk