Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánske obleky pre "dobrého synáčika"

Pánske obleky pre "dobrého synáčika"

V pánskom obleku Good Son bude z teba na prvý pohľad poslušný synáčik, ktorý neodvráva a neoponuje. Avšak, pánske obleky Good Son ti poskytnú možnosť využiť tento klamlivý pocit vo ...

Zobraziť detail ponuky

Tričká s motívom prezidenta Masaryka

Tričká s motívom prezidenta Masaryka

Predstavujeme ti ďalšie tričko z rady originálnych tričiek s motívmi slovenských a českých historických osobností, ktoré nenájdeš nikde inde len na našom e-shope Sood Son za skvelú cenu. Neváhaj a ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske tričká Good Son - Danglár

Pánske tričká Good Son - Danglár

Buď originálny a obleč si na seba pánske tričká Good Son s motívmi od známeho slovenského karikaturistu Danglára. Séria pánskych tričiek pozostáva z piatich rôznych karikatúr slovenských a českých historických ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk