ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánsky oblek Clever Gray Regular Fit

Pánsky oblek Clever Gray Regular Fit

Si plnšej postavy alebo si zvyknutý na voľnejší strih? Nevadí, zvoľ pánsky oblek z novej rady pánskych oblekov Good Son Regular Fit. Pánsky oblek Clever Gray Regular Fit je určený ...

Zobraziť detail ponuky

Exkluzívne pánske obleky

Exkluzívne pánske obleky

Je pánsky oblek Vašou každodennou nevyhnutnou súčasťou? Ak áno a zároveň sa chcete cítiť pohodlne a vyzerať výborne, siahnite po našich exkluzívnych pánskych oblekoch vysokej kvality. Pod značkou Accord nájdete ...

Zobraziť detail ponuky

Pánsky oblek pre mladých Good Son

Pánsky oblek pre mladých Good Son

Čaká ťa stužková, maturita, promócia, či iná dôležitá udalosť v tvojom živote? V pánskom obleku pre mladých Strict Black, ktorý nájdeš na našich www stránkach, sa z teba stane neoblomný, ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk