Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánsky plášť Chamara Black

Pánsky plášť Chamara Black

Zima síce pomaly odchádza, ale teraz je ten najlepší čas kúpiť si pánsky plášť Chamara Black za super cenu! Pánsky zimný plášť Chamara Black je riešenie pre teba, pretože ti ...

Zobraziť detail ponuky

Business móda pre pánov

Business móda pre pánov

Pracujete v oblasti, kde je pánsky oblek Vašou nevyhnutnou súčasťou? Chcete zaujať Vašich klientov už na prvý pohľad? Tak ste na správnom mieste, pretože firma Accord Vám ponúka široké portfólio ...

Zobraziť detail ponuky

Pridaj sa a daj nám like na FB - GoodSon

Pridaj sa a daj nám like na FB - GoodSon

Pridaj sa k našej stránke Good Son na Facebooku! Daj like a môžeš sledovať rôzne novinky, akcie a ponuky spojené s módou pre mladých Good Son. Móda pre mladých Good ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk