Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánsky plášť Chamara Black

Pánsky plášť Chamara Black

Zima sa pomaly blíži a ty ešte nemáš svoj pánsky zimný plášť? Pánsky zimný plášť Chamara Black je riešenie pre teba, pretože ti poskytne potrebný komfort, pohodlie a príjemné teplo ...

Zobraziť detail ponuky

Športové pánske saká Lima +

Športové pánske saká Lima +

Športové pánske saká Lima+ sú zateplené, a preto sú vhodné aj do chladnejšieho počasia. Športové pánske saká Lima + sú zaujímavé koženým golierom a koženými manžetami na rukávoch. Ozdobné kovové ...

Zobraziť detail ponuky

Pánsky plášť Chamara Camel

Pánsky plášť Chamara Camel

Pánsky zimný plášť Chamara ti ponúkame okrem čiernej farby aj v hnedej farbe. Pánsky plášť Chamara Camel ti ponúkne pocit komfortu, pohodlia a tepla aj počas mrazivých zimných dní. Pánsky ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk