Niektoré časti stránky sú preložené automatickým prekladačom.

ACCORD, a.s.

Základný popis

Zaoberáme sa výrobou, predajom pánskej konfekcie v tuzemsku aj v zahraničí a šitím oblekov na mieru. Ponúkame internetový predaj módy pre mladých, s motívmi slovenských osobností od karikaturistu Danglára.

Výrobky, činnosti

Výroba konfekcie Trenčín
Zaoberáme sa výrobou kvalitných výrobkov v oblasti pánskej konfekcie. Výroba konfekcie - pánskych oblekov, sák, nohavíc, pršiplášťov, búnd a viest.

Pánske obleky Trenčín
Zameriavame sa na pánske obleky. Šijeme pánske obleky z širokej palety prvotriednych materiálov a moderných vzorov i strihov.

Šitie oblekov na mieru
Vykonávame šitie oblekov na mieru. Ponúkame bezchybné šitie oblekov na mieru moderným strojovým parkom.

Móda pre mladých Trenčín
Ponúkame jedinečnú módu pre mladých, ktorí chcú zaujať a vyzerať štýlovo. Móda pre mladých - kabáty, sáčka, obleky, jeansy, tričká Danglár a Yuko.

Predaj outletového oblečenia Trenčín
Špecializujeme sa na predaj outletového oblečenia. Predávame outletové oblečenie - pánske obleky, nohavice a ďalšie doplnky.

Tričká Danglár
Venujeme sa predaju tričiek Danglár. Ponúkame jedinečné tričká s motívmi českých osobností od karikaturistu Danglára, jeansy a obleky pre mladých.

Ponuky

Pánske doplnky

Pánske doplnky

Potrebujete kvalitné a elegantné pánske doplnky k pánskemu obleku? Prípadne ako doplnky k voľnočasovej móde? Tak navštívte našu podnikovú predajňu pánskej konfekcie v Trenčíne. Okrem tradičných luxusných pánskych oblekov u ...

Zobraziť detail ponuky

Pánske obleky na plesy

Pánske obleky na plesy

Chystáte sa na ples? Chýba Vám luxusný pánsky oblek? Máme pre Vás riešenie. Kvalitné a luxusné pánske obleky značky Matteo Bernetti nájdete v podnikovej predajni v Trenčíne. V našom pánskom ...

Zobraziť detail ponuky

Pánska konfekcia v podnikovej predajni

Pánska konfekcia v podnikovej predajni

Podniková predajňa Accord ponúka svojim zákazníkom široký sortiment pánskej konfekcie ako pánske obleky, nohavice, saká, vesty, volnočasové nohavice a plášte. V ponuke nájdete aj doplnky k pánskym oblekom ako manžetové ...

Zobraziť detail ponuky

Ako ku nám

Späť na www.abcsk.sk