• Detail firmy

Fitexpres.sk - Martin Danko

Adresa

Laurínska 15
976 32 Badín

Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  41675673

Kontaktné údaje

Telefón: +421 905 452 577
E-mail: obchod@fitexpres.sk
WWW: www.fitexpres.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

TUREK a spol. s.r.o.

Prevádzkujeme pekáreň s dlhoročnou rodinnou tradíciou. Pečieme a dodávame čerstvé bežné pečivo, jemné pečivo, špeciálne pečivo pre diabetikov, cereálne pečivo, slávnostné koláče, čerstvý chlieb aj pečivo z lístkového cesta. Naše pekárenské výrobky dodávame do veľkoobchodných i maloobchodných sietí alebo nás môžete navštíviť v našej predajni.

LEMOVO s.r.o.

Venujeme sa alternatívnej medicíne, prírodnému liečiteľstvu a zdravej výžive, so zreteľom na výživové prípravky: čajová zmes a kapsule CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cielený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasom Dávidom, využíva liečivú silu rastlín z daždivého pralesa, zaručuje posilnenie obranyschopnosti organizmu, pomáha v prípade rakoviny, influenzy typu A, hepatitídy C a i.

FOODEX s.r.o.

Ponúkame predaj kávovarov, nápojových aj desiatových automatov. Dodávame jedálenský automaty, nápojové automaty, kapsľové kávovary, kávovary na espresso pod. Poskytujeme prenájom kávovarov, kompletný nápojový catering, opravy a servis automatov a kávovarov, baristická školenia. Sústredíme sa najmä na Južnej Moravu, Zlínsky kraj a Vysočinu.