• Detail firmy

Fitexpres.sk - Martin Danko

Adresa

Laurínska 15
976 32 Badín

Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  41675673

Kontaktné údaje

Telefón: +421 905 452 577
E-mail: obchod@fitexpres.sk
WWW: www.fitexpres.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Sme výhradní dovozcovia do ČR lekárskych zdravotných prístrojov SALIN - Domáca soľná jaskyňa, nepostrádateľných pre liečbu: dýchacích ciest, alergií, astma, bronchitídy, zápalov dutín, hrtanu ai. Povzbudzujú imunitný systém. Ďalej svetoznámej značky HOFIGAL, kt. je na trhu už od r. 1990 - doplnky stravy s netradičným spojením bylín, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktúry, esenciálne oleje.

FOODEX s.r.o.

Ponúkame predaj kávovarov, nápojových aj desiatových automatov. Dodávame jedálenský automaty, nápojové automaty, kapsľové kávovary, kávovary na espresso pod. Poskytujeme prenájom kávovarov, kompletný nápojový catering, opravy a servis automatov a kávovarov, baristická školenia. Sústredíme sa najmä na Južnej Moravu, Zlínsky kraj a Vysočinu.

LEMOVO s.r.o.

Venujeme sa alternatívnej medicíne, prírodnému liečiteľstvu a zdravej výžive, so zreteľom na výživové prípravky: čajová zmes a kapsule CoD™, vitamíny CoD™ Vital Plus a Cielený stravovací systém. Systém vyvinutý Prof. Dr. Thomasom Dávidom, využíva liečivú silu rastlín z daždivého pralesa, zaručuje posilnenie obranyschopnosti organizmu, pomáha v prípade rakoviny, influenzy typu A, hepatitídy C a i.