• Detail firmy

Fitexpres.sk - Martin Danko

Adresa

Laurínska 15
976 32 Badín

Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  41675673

Kontaktné údaje

Telefón: +421 905 452 577
E-mail: obchod@fitexpres.sk
WWW: www.fitexpres.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

Ondřej Štětina

Profesionálne grafické a reklamné služby od návrhu po realizáciu: návrh, fotenie, retuše, vizualizácia, simulácia, dtp, príprava tlače. Špecialista na obalový dizajn a kreatívne propagačné grafiku, grafické návrhy loga a logotypov v krivkách (vektoroch), webové stránky. Navrhujem plagáty, bannery, polepy, potlače, plachty. Ponúkam kompletné spracovanie propagačných materiálov a reklamné kampane.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Sme výhradní dovozcovia do ČR lekárskych zdravotných prístrojov SALIN - Domáca soľná jaskyňa, nepostrádateľných pre liečbu: dýchacích ciest, alergií, astma, bronchitídy, zápalov dutín, hrtanu ai. Povzbudzujú imunitný systém. Ďalej svetoznámej značky HOFIGAL, kt. je na trhu už od r. 1990 - doplnky stravy s netradičným spojením bylín, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktúry, esenciálne oleje.

Saxos cz s.r.o.

Sme výhradným dovozcom absolútne novinky v ČR a SR vo svete limonád LIFESTYLE Drink - MINTANINE. Kofeínová limonáda 3.0 obsahuje len prírodné guaranu az 99,99% ju tvoria organické látky. Osviežujúci príchuť mäty, limetky a citrónu si okamžite získa vaše chuťové bunky. MINTANINE je svojím zložením a chuťou vhodná alternatíva ku klasickým energetickým nápojom. Patentované a vyrábané v Nemecku.