• Detail firmy

Rifa - Róbert Halenár

Adresa

Tvrdého 179/1
907 01 Myjava 1

Okres: Myjava
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  36961655

Kontaktné údaje

Telefón: +421 346 212 018
Fax: +421 346 212 018
E-mail: rifa@stonline.sk
WWW: www.rifa.sk

Kontaktná osoba

Róbert Halenár

Robert Halenár

Telefón: +421 346 212 018
E-mail: rifa@stonline.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zameriavame sa na strojárenskú výrobu a strojárenské operácie.Zabezpečujeme CNC delenie materiálu,tvarové rezanie plechov,CNC obrábanie, lisovanie,ohýbanie rúrok,zváranie a tiež povrchové úpravy lakovanie a tryskanie.Takisto sa venujeme predaju pneumatík pre osobné i dodávkové vozidlá.Poskytujeme služby pneuservisu,plnenie a čistenie klimatizácie a implementáciu ochrany pneumatík proti prerazeniu.

KOPAX, spol. s r.o.

Kovovýroba, kovové palety pre automobilový priemysel a skladové hospodárstvo. Atypické kovové palety pre strojárenský priemysel. Výroba konštrukčných častí. Výroba rôznych typov kovových paliet, od jednoduchých, typizovaných, až po náročné prevedenia kombinované s plastovými lôžkami, určené väčšinou pre automobilový priemysel.

HALSANG Sp. z o.o.

Ponúkame kompletný rad systémov - od domácich riešenie prostredníctvom priemyselného oplotenia k plotu oblastiach s veľmi vysokými požiadavkami na zabezpečenie, ako sú väznice, jadrových elektrární, vojenských zariadení. Ponúkame veľmi širokú škálu plotových brán obaja posuvné a krídlové krídla.