• Detail firmy

Bartoš - Reklamný servis, s.r.o.

Základný popis

Reklamná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou reklamy ako je reklamná potlač, vyšívanie, samolepky, textil, zástavy.

Adresa

K Výstavisku 13
911 01 Trenčín

Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36317021
IČ DPH:  SK2020178138

Výrobky, činnosti

výrobou reklamy ako je reklamná potlač

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 430 433
Fax: +421 327 430 434
E-mail: bartos@bartos.sk
WWW: www.bartos.sk

Kontaktná osoba

ing. Lenka Bartošová - Konateľ

Mobil: 0 911 236 276
Ďalšie firmy v odvetviach

K-DIGI s.r.o.

Veľkoobchodný aj maloobchodný predaj poťahových autofólií. Priamy dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradný dovoz autofólií VViViD vinyl pre Českú a Slovenskú republiku. Kompletný sortiment na jednom mieste. Vykonávame celopolepmi, tónovanie skiel. Zaoberáme sa predajom tovaru pre inštaláciu a prevádzkovanie spoločných televíznych antén, satelitných rozvodov, káblových rozvodov, optiky atď.

Drukarnia Wydruk J. i B. Baran Sp.j.

Drukarnia Wydruk funguje na trhu od r. 1991. Základným cieľom tlačiarne je vysoká kvalita a efektivita poskytovaných služieb v oblasti ofsetovej tlače, ktorá spĺňa očakávania našich zákazníkov. Realizujeme Politiku Kvality, zabezpečujeme zapojenie celého personálu pri ich uskutočneniu. Vo výrobnom procese používame vysoko kvalitné materiály od renomovaných firiem, tým chránime životné prostredie.

Unique Invitations s. r. o.

Unique Invitations je spoločnosť zaoberajúca sa navrhovaním, výrobou a predajom tlačených oznámení akéhokoľvek druhu. Navrhujeme jedinečné papierové oznámenia pre firmy a súkromné osoby od pozvánok, svadobných oznámení, etikiet, letákov, až po vínne etikety a darčekové poukážky a mnoho ďalšieho podľa potrieb a prianí klienta.