• Detail firmy

Bartoš - Reklamný servis, s.r.o.

Základný popis

Reklamná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou reklamy ako je reklamná potlač, vyšívanie, samolepky, textil, zástavy.

Adresa

K Výstavisku 13
911 01 Trenčín

Okres: Trenčín
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36317021
IČ DPH:  SK2020178138

Výrobky, činnosti

výrobou reklamy ako je reklamná potlač

Kontaktné údaje

Telefón: +421 327 430 433
Fax: +421 327 430 434
E-mail: bartos@bartos.sk
WWW: www.bartos.sk

Kontaktná osoba

ing. Lenka Bartošová - Konateľ

Mobil: 0 911 236 276
Ďalšie firmy v odvetviach

NICOS, s.r.o.

Zameriavame sa na dodávku a potlač obálok, reklamných a firemných tlačovín v malom i veľkom rozsahu. Zabezpečujeme výrobu potlačených obálok, reklamných a firemných tlačovín, obálok z archu, ofsetovú potlač obálok, flexotlač obálok, strojné plnenie obálok, personalizáciu tlačovín, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Jiří Křístek - OFSITO s.r.o.

Ponúkame komplexné riešenia v oblasti digitálnej tlače a sieťotlače. Ponúkame digitálnu UV tlač, lentikulárnu tlač, 3D frézovanie plastov, laserové rezanie plexiskla, vákuové tvarovanie plastov, rezanú grafiku. Realizujeme predaj a servis UV tlačiarní. Vyrábame 3D plagáty, 3D pútače, 3D pohľadnice, 3D vizitky, reklamné cedule s potlačou, reklamné bannery a vykonávame sieťotlač na sklo, kov, drevo.

Drukarnia Wydruk J. i B. Baran Sp.j.

Drukarnia Wydruk funguje na trhu od r. 1991. Základným cieľom tlačiarne je vysoká kvalita a efektivita poskytovaných služieb v oblasti ofsetovej tlače, ktorá spĺňa očakávania našich zákazníkov. Realizujeme Politiku Kvality, zabezpečujeme zapojenie celého personálu pri ich uskutočneniu. Vo výrobnom procese používame vysoko kvalitné materiály od renomovaných firiem, tým chránime životné prostredie.