• Detail firmy

TURČEK - plynové infražiariče, s.r.o.

Základný popis

Návrh a montáž infražiaričov do hál a reštaurácií. Meranie a regulácia, servis a revízie.

Adresa

Fraňa Mojtu 23
949 01 Nitra

Okres: Nitra
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Firemné údaje

IČO:  35950307

Výrobky, činnosti

Návrh a montáž infražiaričov do hál a reštaurácií.

Kontaktné údaje

Mobil: +421 911 702 194
E-mail: turcek@turcek.sk
WWW: www.turcek.sk

Kontaktná osoba

Pavol Turček - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

P. P. H. U. "ELBOK" s. c.

Špecializujeme sa na výrobu signalizačných jednotiek. Ponúkame signalizačné jednotky pre regulátory, diódové kontrolky, sirény, reléové lišty, spínané napájacie zdroje, rozbočovače, atď. Zameriavame sa na osvetlenie LED a žiarovky i k pouličnému osvetleniu. Viac informácií nájdete na našich internetových stránkach. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

LG Systems spol. s r.o.

Špecializujeme sa na domácu a priemyselnú automatizáciu vrátane dodávky kompletného príslušenstva. Ponúkame systémy priemyselnej a domácej automatizácie - GSM moduly, bezdrôtové meteostanice, spínacie zásuvky, LED zobrazovacie panely, solárne riadiace jednotky, jednotky binárnych vstupov, elektronické drôtové a bezdrôtové zvončeky, alkalické a lítiové batérie, snímače vlhkosti a teploty.

AV INTERIÉRY

Sme firma zaoberajúca sa návrhmi a realizáciou interiérov. Vybavujeme reštaurácie, penzióny, ale aj súkromné ​​domy, alebo byty. Ponúkame vám štýlový, Chalupársky nábytok, Indický nábytok v koloniálnom štýle, alebo v štýle Provence. Predávame štýlový, Chalupársky nábytok z exotických drevín ako indický palisander, alebo teak a dekoračné bytové doplnky a osvetlenie v industriálnom štýle.