• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

Fodor Edmund

Špecializujeme sa na montáže plynovodu, vodovodu, ústredného kúrenia a podlahového kúrenia. Zároveň sa venujeme predaju vykurovacej a kanalizačnej techniky. V našej ponuke nájdete: elektrické kotle, domáce vodárne, systémy vnútornej a vonkajšej kanalizácie, expanzné nádoby, uzavieracie ventily, bezšvové rúrky, beztlakové ohrievače vody, kombinované tlakové ohrievače, obehové čerpadlá apod.

TRIANGEL s.r.o.

Poradenstvo pri výbere, projekt, predaj, montáž a servis vykurovacej techniky značky PROTHERM, v súčasnosti aj značky VAILLANT. Ponúkame široký výber kotlov, zásobníkov, regulácií, príslušenstva a tiež solárnych systémov, vrátane fotovoltických. Uvažujete o výmene kotla? Viac ako 75% zákazníkov, ktorí sa prišli poradiť do našej predajne, odišlo spokojných!

T.P.K. s.r.o.

Naša činnosť je zameraná na úsporu tepelných a iných druhov energií pri výrobných činnostiach a zabezpečovaní priemyselných a iných objektov. Naše technické riešenia, štúdie a produkty slúžia zákazníkom na dodávky tepla a teplej úžitkovej vody v občianskych, bytových a priemyselných objektoch.