• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

BRABENEC spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou krbových, kachľových a kovaných pecí. Našou špecializáciou sú kachle na mieru podľa Vašich prianí a požiadaviek. Zabezpečujeme inštaláciu, pravidelný servis a kompletnú údržbu pred vykurovacou sezónou. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a zaškolenie do obsluhy kachlí. Prevádzkujeme podnikovú predajňu v Želetave a špecializovanú predajňu v Brne - Popůvkách.

MIRES CONTROL s.r.o.

Zaoberáme sa vývojom, výrobou a predajom v oblasti merania, riadenia a regulácie. Ponúkame prístroje REG10-DIN a REG10-PAN, všetko príslušenstvo ako sú sondy (teplotné, tlakové, vlhkostné, chemické), prevodníky, komunikačné rozhranie či napájacie zdroje a transformátory. Nevybrali ste si? Máme pre Vás tiež možnosť zákazkového riešenie riadiacej elektronickej jednotky.

DENIOS s.r.o.

Ponúkame kompletný program pre skladovanie a bezpečné zaobchádzanie s nebezpečnými látkami, likvidáciu a čistenie. Ponúkame výrobu zariadení pre skladovanie na voľnom priestranstve, skladovanie v budovách, sorbenty, tankovacie stanice, zberne použitého oleja, zariadenie na skladovanie plynových fliaš, ohrievacie a chladiace komory a boxy a mnoho ďalšieho.