• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: http://www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

KRAJČA - BEHÚL, spol. s r.o.

Vykonávame stavebné práce. Špecializujeme sa na rekonštrukcie historických a pamiatkových stavieb. Venujeme sa stavbe rodinných domov na kľúč, administratívnych a priemyslových objektov i stavieb občianskej vybavenosti. Realizujeme inžinierske siete.

HACO SLOVAKIA, s.r.o.

Špecializujeme sa na dodávky kvalitných vzduchotechnických výrobkov z nerezového a plastového materiálu a kanalizačných prvkov pre odvodnenie budov. Výrobky sú z kvalitného UV stabilného materiálu a sú určené prevažne pre stavebníctvo.

Fodor Edmund

Zaoberáme sa predajom výrobkov pre kúrenie, vodu a plyn, pritom ponúkame aj odborné vodoinštalatérske, plynoinštalatérske, kúrenárske a kanalizačné práce. Predstavujeme 40 ročnú skúsenosť - prax. V roku 2001 sme odštartovali vlastnú predajňu, v ktorej orientujeme pozornosť od začiatku našej činnosti na výhody klienta, t.j. budujeme skupinu spokojných zákazníkov.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie
KARS, spol. s r.o.
I v období, ve kterém nemáme vlastní nabídky a poptávky, jsme informováni o stavu na tržišti. Díky tomu jsme již získali nové zákazníky a investice do tohoto způsobu prezentace se již vyplácí.
Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.