• Detail firmy

INPOZA, spol. s r.o.

Základný popis

Montáž ústredného kúrenia na plyn a peletky v obytných domoch aj priemyselných budovách, vodoinštalačné a plynoinštalačné práce, montáž rozvodov plynu

Adresa

Zelenečská 111
917 01 Trnava 1

Okres: Trnava
Kraj: Trnavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  36242357

Výrobky, činnosti

Montáž ústredného kúrenia na plyn

Kontaktné údaje

Telefón: +421 335 531 042
Fax: +421 335 531 042
E-mail: mail@inpoza.sk
WWW: www.inpoza.sk/

Kontaktná osoba

František Koleno - Konateľ

Ďalšie firmy v odvetviach

LOI-Poland Sp. z o.o.

Dodávame pece do akéhokoľvek priemyslu. Patríme do medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá výstavbou priemyselných pecí k vykurovaciemu spracovaniu kovov. Ponúkame pece a vykurovacie zariadenia pre športové haly, priemyselné objekty aj kostoly. Všetok sortiment je k dispozícii na našich internetových stránkach. Viac informácií radi poskytneme pri telefonickom alebo mailovom kontakte.

STAVIMEX Slovakia, a.s.

Dodávame kvalitné kotly na biomasu, kotly na spaľovanie peliet a kotly na štiepku. Venujeme sa výrobe a predaju spaľovní komunálneho, priemyselného a nemocničného odpadu. Taktiež zabezpečujeme predaj priemyselných vysávačov. Ku kotlom na biomasu, pelety a štiepku dodávame profesionálnu čistiacu techniku ​​pre ľahkú údržbu a ochranu rúrok kotlov.

MBL a.s.

Ponúkame kompletné búracie, stavebné a elektroinštalačné práce pre bytové aj nebytové objekty. Vykonávame rekonštrukcie historických objektov, rozvody ústredného kúrenia, zateplenie budov, hydroizolácie budov, štukové a sadrové omietky. Zhotovujeme železobetónové konštrukcie mostov a oceľové konštrukcie pre priemyselné a komerčné objekty. Dodávame tepelnoizolačné kontaktné systémy.