• Detail firmy

Hobby elektro

Základný popis

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok, polovodičov, integrovaných obvodov, konektorov, zariadení a hutných výrobkov.

Adresa

Elektrárenská 3
945 01 Komárno 1

Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  33616558
IČ DPH:  410404137/621

Výrobky, činnosti

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok,

Kontaktné údaje

Telefón: +421 357 713 477
Ďalšie firmy v odvetviach

Essentra Components s.r.o.

Popredný výrobca a dodávateľ plastových a kovových priemyselných dielov pre široké spektrum odvetví výrobného priemyslu. Dodávame komponenty pre výrobu strojov a zariadení, kovového a priemyselného nábytku, špeciálne vozidlá a stavebné a poľnohospodárske stroje, spracovanie plechov a profilov a produkty pre podporu predaja. Poskytujeme zadarmo vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenstvo.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

ELEKTROPOL Paweł Ostachowicz

Ponúkame na predaj predovšetkým rozvádzače malých priemerov. Jedná sa o rozvádzače pre elektrické náradie, automobilový priemysel a domáce spotrebiče.