• Detail firmy

Hobby elektro

Základný popis

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok, polovodičov, integrovaných obvodov, konektorov, zariadení a hutných výrobkov.

Adresa

Elektrárenská 3
945 01 Komárno 1

Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  33616558
IČ DPH:  410404137/621

Výrobky, činnosti

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok,

Kontaktné údaje

Telefón: +421 357 713 477
Ďalšie firmy v odvetviach

ANDIS, spol. s r.o.

Máte problém technického charakteru? Bežne dostupný hardware alebo software vám na jeho vyriešenie nestačí? ANDIS je vaše riešenie... ANDIS vám ponúka vývoj hardware a software na zákazku v ktoromkoľvek sektore hospodárstva. A to hlavne, ale nie len v oblasti: - merania - priemyselnej elektroniky - telematiky - informačných a komunikačných technológií - výskumu a vývoja

ELPROM SERVICE s.r.o.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti fotovoltaických systémov. Realizujeme strešné fotovoltaické elektrárne na kľúč. Zaoberáme sa komplexnou dodávkou a realizáciou elektro-technologických celkov, ďalej projektovaním a realizáciou zákaziek z oblasti elektroinštalácie, merania a regulácie, elektrotechnológie NN, priemyselnej automatizácie, telekomunikácie a zabezpečovacích a kamerových systémov.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.