• Detail firmy

Hobby elektro

Základný popis

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok, polovodičov, integrovaných obvodov, konektorov, zariadení a hutných výrobkov.

Adresa

Elektrárenská 3
945 01 Komárno 1

Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  33616558
IČ DPH:  410404137/621

Výrobky, činnosti

Predaj náhradných dielov, elektrosúčiastok,

Kontaktné údaje

Telefón: +421 357 713 477
Ďalšie firmy v odvetviach

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je súčasťou medzinárodného holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do nášho ponukového portfólia patria systémy pre čítanie a tlač čiarového kódu, spotrebný materiál, softvérové ​​riešenia a servis. Predaj tlačiarní etikiet a čiarového kódu, samolepiacich etikiet, stacionárnych snímačov čiarového kódu, aplikátorov etikiet, pultových prezentačných snímačov či ručných čítačiek.

AMSET s.r.o.

Zaoberáme sa výrobou spotrebnej elektroniky - technológia povrchovej montáže SMT, výroba dosiek plošných spojov, vývoj hardwaru, softwaru, výroba komunikačných modulov a autentizačného tokenu.

TER ČESKÁ s.r.o.

Špecializujeme sa na dovoz a predaj elektromechanických komponentov pre žeriavovú a zdvíhaciu techniku, ručných a elektrických reťazových kladkostrojov. Ponúkame závesné ovládače, koncové spínače, pákové ovládače, rádiová diaľková ovládania, vretenové koncové spínače. Sme výhradným zástupcom renomovaných výrobcov firmy TER - Tecno Elettrica Ravasi, firmy Magnetek a firmy KITO.