• Detail firmy

ABC ZÁHRADKÁR

Základný popis

Veľkoobchod, maloobchod, predaj: záhradkárske potreby (semená, sadivá, zeminy, hnojivá, postreky, fólie, hadice, siete, postrekovače, kosačky, náradie)

Adresa

Rooseveltova 5
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  32466196
IČ DPH:  480912157/696

Výrobky, činnosti

záhradkárske potreby

Kontaktné údaje

Telefón: +421 556 226 270
E-mail: abczahradkar@pobox.sk

Kontaktná osoba

* Sušil - Konateľ

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

Mário Chren

Zaoberáme sa predajom potrieb a pomôcok pre vinohradníkov a záhradkárov. Ponúkame nerezové sudy, plastové kade, mlynčeky, čerpadlá, nožnice. Predávame krmivá pre psov a mačky.

IN technology, s.r.o.

Zaoberáme sa predajom a realizáciou záhradných jazierok, príslušenstva a doplnkov k nim. Zabezpečujeme predaj koi kaprov, dovozených z Japonska. Prevádzkujeme e-shop, kde nájdete široký sortiment kvalitných produktov pre stavbu a údržbu jazierok a pre chov japonských koi kaprov za priaznivé ceny.

MARIGREEN s.r.o.

Zaoberáme sa projekciou a realizáciou záhrad na kľúč. Realizujeme zakladanie nových trávnikov, ozelenenie terás, strešné záhrady, vodné plochy a jazierka v záhradách. V rámci realizácie záhrad vytvárame prírodné záhrady iba s využitím prírodných materiálov alebo formálne záhrady v kombinácii so záhradnou dlažbou a úpravou terénu. Organizujeme vzdelávacie kurzy pre verejnosť v oblasti záhradníctva.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

DOSTING spol. s r.o.
S využitím služeb ABC Českého hospodářství jsme velmi spokojeni. Po vložení našich nabídek se nám zvyšuje návštěvnost našich www stránek.

Ing. Libor Hron

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.