• Detail firmy

ABC ZÁHRADKÁR

Základný popis

Veľkoobchod, maloobchod, predaj: záhradkárske potreby (semená, sadivá, zeminy, hnojivá, postreky, fólie, hadice, siete, postrekovače, kosačky, náradie)

Adresa

Rooseveltova 5
040 01 Košice 1

Okres: Košice
Kraj: Košický
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  32466196
IČ DPH:  480912157/696

Výrobky, činnosti

záhradkárske potreby

Kontaktné údaje

Telefón: +421 556 226 270
E-mail: abczahradkar@pobox.sk

Kontaktná osoba

* Sušil - Konateľ

Zaradenie v katalógu

Ďalšie firmy v odvetviach

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Prevádzkujeme ateliér svadobných kytíc, kvetinárstvo a záhradníctvo v Prahe a širokom okolí. Navrhujeme a realizujeme svadobné kvetinové výzdoby, kvetinové dekorácie na stôl, kvetinové výzdoby hotelov, reštaurácií a firiem, vytváranie kvetinových vencov a rozvoz kvetov. Zabezpečujeme udržiavacie záhradnícke práce, kosenie trávnikov a stínanie stromov pre súkromné záhrady i firemné priestory.

ALBIZIA s. r. o.

Zaoberáme sa projektovaním, realizáciu a úpravami záhrad podľa požiadavky zákazníkov. Zabezpečujeme kompletné realizácie súkromných záhrad, údržby a revitalizácie záhrad, realizácie verejnej zelene, realizácie firemných priestorov a montáž zavlažovacieho systému.

Aqua Garden, s.r.o.

Ponúkame projektovanie, dodávku, montáž a realizáciu závlahových systémov na zavlažovanie trávnikov, parkov, záhrad, skleníkov. Realizujeme záhradné úpravy, terénne úpravy, založenie trávnika, záhradné jazierka. Taktiež ponúkame predaj závlahovej a čerpacej techniky, predaj a montáž domových čistiarní odpadových vôd.