• Detail firmy

Marián Obžera - MILMAR

Základný popis

Naša firma ponúka dielenské služby v oblasti konštrukcií rôzneho druhu.

Adresa

29. augusta 546/39
972 45 Bystričany

Okres: Prievidza
Kraj: Trenčiansky
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  41054776
  • Výrobca

Výrobky, činnosti

výroba potrubia

Kontaktné údaje

Telefón: +421 465 493 501
Mobil: +421 902 114 117
E-mail: ObzeraMarian@azet.sk

Kontaktná osoba

Marian Obžera - Generálny riaditeľ

Telefón: +421 915 519 353
E-mail: ObzeraMarian@azet.sk
Ďalšie firmy v odvetviach

BRABENEC spol. s r.o.

Zaoberáme sa výrobou krbových, kachľových a kovaných pecí. Našou špecializáciou sú kachle na mieru podľa Vašich prianí a požiadaviek. Zabezpečujeme inštaláciu, pravidelný servis a kompletnú údržbu pred vykurovacou sezónou. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo a zaškolenie do obsluhy kachlí. Prevádzkujeme podnikovú predajňu v Želetave a špecializovanú predajňu v Brne - Popůvkách.

ROSTRA s.r.o.

Konštrukcia a výroba nástrojov pre lisovanie plechových dielov, konštrukcia a výroba prípravkov, náradia, jednoúčelových strojov a ich častí, konštrukcia a výroba vstrekovacích foriem na plasty, hliník a jeho zliatiny.

L L Sp. z o o

Zaoberáme sa výrobou a predajom strojov najmä pre chemický, potravinársky, energetický, hutnícky a stavebný priemysel. Naše výrobky sú vyrábané kvalifikovanými profesionálmi a vďaka tomu garantujeme vysokú kvalitu. Naše stroje a náhradné diely sa tešia veľkému záujmu zákazníkov, a preto vyvážame aj do zahraničia - do Nemecka a škandinávskych krajín. Pri akomkoľvek dotaze nás neváhajte kontaktovať.