• Detail firmy

ŽELBET s.r.o.

Základný popis

Firma Želbet, s.r.o. Záhorská Ves, má dlhoročné skúsenosti s výrobou betónových a železobetónových výrobkov pre občiansku i priemyselnú výstavbu, rozšírenú o dopravné cesty a obzvlášť železnice.

Adresa

Družstevná 1
900 65 Záhorská Ves

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35808535
IČ DPH:  SK2020207981

Výrobky, činnosti

Zastávky MHD

Kontaktné údaje

Telefón: +421 347 780 101
Mobil: +421 903 401 011
Fax: +421 347 780 060
E-mail: zelbet@zelbet.sk
WWW: www.zelbet.sk

Kontaktná osoba

Ing. Jaroslav Šútor

Ďalšie firmy v odvetviach

Grep s. r. o.

Sme spoločnosť, ktorá ponúka kompletný servis a služby pre domácnosti a firmu. Ponúkame servisné služby od výmeny žiaroviek, montáže nábytku až po maľovanie interiérov či výrobu nábytku na mieru. Vyrábame a poskytujeme montáž nábytku podľa Vašich predstáv. Zameriavame sa na výrobu vstavaných skríň, šatníkov, kuchynských liniek. Taktiež pokladáme rôzne laminátové podlahy.

Špeciálne činnosti, s.r.o.

Zabezpečujeme búracie a trhacie práce, deštrukcie akýchkoľvek objektov s vlastnou búracou techniku, nakladanie s nebezpečným odpadom, recyklovanie stavebného odpadu, zemné a výkopové práce a taktiež rôzne terénne úpravy a dokončovacie práce pri novostavbách.

Infima MM s. r. o.

Ponúkame inštalačné a vykurovacie práce - rozvody vody, ústredného kúrenia, plynu, kanalizácie. Zabezpečujeme opravy a čistenie kanalizácií, rekonštrukcie vodovodných potrubí, kúpeľní, kuchýň, montáž kúpeľnej sanity, montáže nových rozvodov, požiarne rozvody, rekonštrukcie stúpačiek, výmenu vodomerov, opravy a výmenu rozvodov plynu a kúrenia.