• Detail firmy

ŽELBET s.r.o.

Základný popis

Firma Želbet, s.r.o. Záhorská Ves, má dlhoročné skúsenosti s výrobou betónových a železobetónových výrobkov pre občiansku i priemyselnú výstavbu, rozšírenú o dopravné cesty a obzvlášť železnice.

Adresa

Družstevná 1
900 65 Záhorská Ves

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35808535
IČ DPH:  SK2020207981

Výrobky, činnosti

Zastávky MHD
Betónové prefabrikáty
Oporné múry

- karbicové

Kontaktné údaje

Telefón: +421 347 780 101
Mobil: +421 903 401 011
Fax: +421 347 780 060
E-mail: zelbet@zelbet.sk
WWW: www.zelbet.sk

Kontaktná osoba

Ing. Jaroslav Šútor

Ďalšie firmy v odvetviach

Milan Martinka - EMCOMONT

Naša spoločnosť sa zaoberá montážou okien, dverí, garážových a priemyselných brán, pohonov a oplotení. Produkty ako okná, dvere, brány a pohony sú dovážané prevažne z Nemecka. Výroba kovaných výrobkov ako aj priemyselných oceľových konštrukcií je priamo v našich dielňach. Montážne práce vykonávajú pracovníci s dlhoročnou praxou a potrebnou kvalifikáciou.

ELEKTRO - HARAMIA s.r.o.

Slovenský výrobca kioskových trafostaníc s vyše 20-ročnou tradíciou. V SR a ČR viac ako 4 000 projektov, záručná doba 5 rokov a 3 roky na technologické vybavenie. Spoločnosť poskytuje nepretržitý 24-hodinový záručný a pozáručný servis aj v ČR.

Lumer s.r.o.

Realizujeme kompletné rekonštrukčné práce so zameraním na byty, domy, kancelárske, obchodné a iné nebytové priestory. Pokládka obkladov a dlažieb z rôznych materiálov, vrátane kameňa. Murárske, maliarske, sadrokartonárske, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Nivelizovanie, pokládka parkiet a laminátových podláh. Montáž dverí a zárubní. Zatepľovacie a terénne práce v okolí domov a pod.

Zadajte svoju ponuku
Chcem predať Zadajte svoju ponuku
Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem kúpiť Zadajte dopyt ZDARMA
Chcem e‑shop Prevádzkujte vlastný e-shop
Referencie

VÝTAHY MÜHLBACHER s.r.o.


Díky spolupráci s ABC Českého Hospodářství a.s. se nám naplno otevírá možnost oslovit a být osloveni opravdu velkým množstvím zákazníkům.

Ing. Jakub Kubala
Prokurista

Informácie e-mailom
Objednajte si zaujímavé ponuky a dopyty na svoj e-mail.