• Detail firmy

ŽELBET s.r.o.

Základný popis

Firma Želbet, s.r.o. Záhorská Ves, má dlhoročné skúsenosti s výrobou betónových a železobetónových výrobkov pre občiansku i priemyselnú výstavbu, rozšírenú o dopravné cesty a obzvlášť železnice.

Adresa

Družstevná 1
900 65 Záhorská Ves

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35808535
IČ DPH:  SK2020207981

Výrobky, činnosti

Zastávky MHD

Kontaktné údaje

Telefón: +421 347 780 101
Mobil: +421 903 401 011
Fax: +421 347 780 060
E-mail: zelbet@zelbet.sk
WWW: www.zelbet.sk

Kontaktná osoba

Ing. Jaroslav Šútor

Ďalšie firmy v odvetviach

Makač, s.r.o.

Špecializujeme sa na jadrové vŕtanie do stavebných materiálov pre rozvody tepla, vody, plynu, klimatizácie, vzduchotechniky. Vykonávame jadrové vŕtanie otvorov do železobetónu, muriva, betónu, kameňa či tehlovej steny. Zabezpečujeme výškové práce - výrub stromov a poskytujeme prepravné služby nákladu s vozidlami do 3,5 tony.

Grep s. r. o.

Sme spoločnosť, ktorá ponúka kompletný servis a služby pre domácnosti a firmu. Ponúkame servisné služby od výmeny žiaroviek, montáže nábytku až po maľovanie interiérov či výrobu nábytku na mieru. Vyrábame a poskytujeme montáž nábytku podľa Vašich predstáv. Zameriavame sa na výrobu vstavaných skríň, šatníkov, kuchynských liniek. Taktiež pokladáme rôzne laminátové podlahy.

Eduard Vojtíšek - VE DEKOR

Zaoberáme sa povrchovou úpravou stien v interiéri - tapetovanie, dekoratívne techniky i exteriéroch - fasády domov. Ďalšou našou činnosťou je dodávka meracích sád množstva alkoholu vo fľašiach pre potreby hotelov, barov a reštaurácií.