• Detail firmy

ŽELBET s.r.o.

Základný popis

Firma Želbet, s.r.o. Záhorská Ves, má dlhoročné skúsenosti s výrobou betónových a železobetónových výrobkov pre občiansku i priemyselnú výstavbu, rozšírenú o dopravné cesty a obzvlášť železnice.

Adresa

Družstevná 1
900 65 Záhorská Ves

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35808535
IČ DPH:  SK2020207981

Výrobky, činnosti

Zastávky MHD

Kontaktné údaje

Telefón: +421 347 780 101
Mobil: +421 903 401 011
Fax: +421 347 780 060
E-mail: zelbet@zelbet.sk
WWW: www.zelbet.sk

Kontaktná osoba

Ing. Jaroslav Šútor

Ďalšie firmy v odvetviach

PPS-Team, spol. s r.o.

Naša činnosť pozostáva hlavne z technickej správy nehnuteľností (nie klasická správcovská činnosť) a zahŕňa najmä odborné prehliadky a revízie vyhradených technických zariadení a výkony ako opravy, údržba a havarijná služba v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia.

Čekostav, s.r.o.

Stavebná činnosť - stavby a stavebné práce na kľúč, rekonštrukcie interiérov a exteriérov, poradenstvo, zámkové dlažby, prístavby, nadstavby, asfalty, úprava terénu, izolácie a zateplenia, sadrokartóny, kazetové stropy, okná plastové, euro okná, hliníkové okná, garážové brány, železné konštrukcie, dvere.

de ADDA s.r.o.

Zaoberáme sa realizáciou stavebných hliníkových, oceľových a nerezových konštrukcií. Ďalšou našou významnou aktivitou je dodávka a montáž oceľových a hliníkových výplní otvorov vrátane protipožiarnych a presklených fasád, opláštenia budov. Poskytujeme komplexné služby od konzultácie pri optimálnom riešení konštrukcie, cez zabezpečenie statického výpočtu, až po konečnú realizáciu konštrukcií.