• Detail firmy

ŽELBET s.r.o.

Základný popis

Firma Želbet, s.r.o. Záhorská Ves, má dlhoročné skúsenosti s výrobou betónových a železobetónových výrobkov pre občiansku i priemyselnú výstavbu, rozšírenú o dopravné cesty a obzvlášť železnice.

Adresa

Družstevná 1
900 65 Záhorská Ves

Okres: Malacky
Kraj: Bratislavský
sk Slovenská republika

Zobraziť na mape

Firemné údaje

IČO:  35808535
IČ DPH:  SK2020207981

Výrobky, činnosti

Zastávky MHD

Kontaktné údaje

Telefón: +421 347 780 101
Mobil: +421 903 401 011
Fax: +421 347 780 060
E-mail: zelbet@zelbet.sk
WWW: www.zelbet.sk

Kontaktná osoba

Ing. Jaroslav Šútor

Ďalšie firmy v odvetviach

RELION, spol. s r.o.

Zaoberáme sa stavebnou činnosťou, venujeme sa výstavbe rodinných domov na kľúč, výstavbe rôznych stavieb na kľúč menšieho rozsahu. Ponúkame rekonštrukcie domov, rekonštrukcie starých zavlhnutých budov, výstavbu odvetrávaných podláh, inžinierskych stavieb, revitalizáciu starého podkrovia, sanačné omietky, zatepľovanie.

KAHOSTAV, spol. s r.o.

Kahostav spol. s r.o. je stavebná spoločnosť s viac ako 16 ročnou tradíciou a skúsenosťami v oblasti špeciálneho zakladania stavieb, vodohospodárskych stavieb, pozemných stavieb a realizácií kompletných betónových konštrukcií. Naša spoločnosť sa podieľa aj na realizácii stavieb v oblasti životného prostredia a enviromentu, so zámerom prispieť k ich skvalitneniu.

STRESTAV, s.r.o.

Činnosť našej spoločnosti je zameraná na realizácie plochých striech, vegetačných striech, terás a parkovísk. Ploché strechy realizujeme pre bytové domy aj výrobné haly. Zaoberáme sa zatepľovaním fasád KZS. Vykonávame murárske a maliarske práce. Viac informácií o poskytovaných službách a realizované zákazky nájdete na našich webových stránkach.